ApoBedo57 kullanıcısının son içeriği

1. ApoBedo57

Kardesim Ne Zaman Onaylanacak Benim Konularım Milletinkini 1 Günde Onaylıyorsunuz Ayıp Vallaha Ayıp

Kardesim Ne Zaman Onaylanacak Benim Konularım Milletinkini 1 Günde Onaylıyorsunuz Ayıp Vallaha Ayıp
  2. ApoBedo57

Ee iyide şimdi konuyu bulamıyorum Yaw Sinir Oldum

Ee iyide şimdi konuyu bulamıyorum Yaw Sinir Oldum
  3. ApoBedo57

diğer moderatorlere vs. onlarada yazdım aynı yazıyı bu ikinci açtıgım konu ilk konu onaylanmadı...

diğer moderatorlere vs. onlarada yazdım aynı yazıyı bu ikinci açtıgım konu ilk konu onaylanmadı ve ozamanda yazmıstım modlara bıktım vallaha 2 dk almaz onaylamak
  4. ApoBedo57

Kardesim Kaç Gündür Bekliyorum Konum Hala Aktif Olmadi Bi de Sen Bakıver Biraz İlgi Gösterin...

Kardesim Kaç Gündür Bekliyorum Konum Hala Aktif Olmadi Bi de Sen Bakıver Biraz İlgi Gösterin Lütfen Konu İsmi McKristaL Konumu Aktif Ederseniz Sevinirim İyi Günler
  5. ApoBedo57

Kardesim Kaç Gündür Bekliyorum Konum Hala Aktif Olmadi Bi de Sen Bakıver Biraz İlgi Gösterin...

Kardesim Kaç Gündür Bekliyorum Konum Hala Aktif Olmadi Bi de Sen Bakıver Biraz İlgi Gösterin Lütfen Konu İsmi McKristaL Konumu Aktif Ederseniz Sevinirim İyi Günler
  6. ApoBedo57

7. ApoBedo57

NearSurvival.Nitrado.Net 1.7.X

Charına Biri Girmiş Olabilir Kardesim Başka Bir İsimle Girmeyi Dene
  8. ApoBedo57

BordoSurvival {Uygun Vip Fiyatları}Team/Market/KöylüTicaret/Meslek - Daha Fazlası Sunucuda

Ozaman Sileceksinki Ötmüyecegim Anladınn
  9. ApoBedo57

BordoSurvival {Uygun Vip Fiyatları}Team/Market/KöylüTicaret/Meslek - Daha Fazlası Sunucuda

Ozaman Benim Konumdan Alıntı Yapma Ve Sil Hem Hırsızlık yapıyor Hemde Hayırdır Diyor Emek Verde Konu Aç
  10. ApoBedo57

Niye Serverimin Reklamindan Hırsızlık Yapıyorsun Ve Bitek Bendende Almamıssın birçok Konunun Reklamından Çalmıssın EMEK Hırsızımısız Lan Siz Emek Ver Server Veya Açma Zaten 18 yaş altı server vermeleri lazım çocuklara Herkes Server Açar Oldu Açıyorlar Böyle Dandik Serverleri Kaliteli Serverin...
  11. ApoBedo57

NearSurvival.Nitrado.Net 1.7.X

NearSurvival :D bayrama Özel İndirimler Bayram Gününde :D
  12. ApoBedo57

Turbo Survival | %100 Survival %100 Eğlence

Ezzikk Server Oldugu İçin :D Dandik :D
  13. ApoBedo57

Yeniden-=-SonGazi.Nitrado.Net-=-> Banka > S. Market > Menu > Boss > Meslek > Gorevler ! (SonGazi)

Kardes Kafanmı Güzel Server Kapanlı 2 Ayı Geçmis Sen Neyin Kafasından
  14. ApoBedo57

♣♣TempoCraft♣♣ ◙◙TempoCraft.Nitrado.Net◙◙ Sürüm:1.7.2 Hub Sunucu Acidİsland Geldi Koş Yerini Kap.

Tüm Oyuncularımızı Siz Çaldınız lan Kardes Ben mi Veriyom Diyonda Ozaman Söyleceksin Reklam yap demiyeceksin KARAKTERSİZ SERVER GİRMENİZİ TAVSİYE ETMEMMMM !!!!
  15. ApoBedo57

♣♣TempoCraft♣♣ ◙◙TempoCraft.Nitrado.Net◙◙ Sürüm:1.7.2 Hub Sunucu Acidİsland Geldi Koş Yerini Kap.

Kardes Salaklıgamı yatıyon Orada Gördüysen Ben Nitrado kelimesini NearMC diye Yasaklamısım Oyuncularınıza Sabit Çıkın Serverde Oyuncu Bırakmadınız Yeter Ulan Bıktım Reklamınızdan