BordoSurvival {Uygun Vip Fiyatları}Team/Market/KöylüTicaret/Meslek - Daha Fazlası Sunucuda

AdaletTim99

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Server Adı :
BordoSurvival
IP :
37.123.99.46
Sürüm :
1.7.2
Website :
YAKINDA
RAM :
16 GB
Slot :
50
Skypem :
yunusemrekut
VIP Bilgi : Oyunda iken /vipbilgi komutunu kullanınız.

Neden sizi seçmeliyiz ?
Yenilikçi zor ve eğlencenin hiç bitmediği bir server arıyorsanız kesinlikle bizi seçmelisiniz.

Lag sorununu nasıl çözdünüz ?
Sunucumuzu ikiye böldük diyebiliriz. Yani hem lobimiz var hem ana sunucumuz. Lobideki amaç saldırıları tutmak. Ayrıca oyundada çeşitli pluginlerimizle lag sorununa kesin çözüm getirdiğimize inanıyoruz.

Hileler engellenmiş mi ?
Hileleri özellikle ayar yaparak engelledik. Hız hilesiyle kapıdan geçmeye kadar engelledik. Diğer hileleri açanlar kesinlikle sürekli banlanacaktır ve sizlerde bundan haberdar olacaksınız.

Herhangi bir bugunuz mevcut mu ?
Sunucumuzda en ufak bile bir bug yoktur. Tek tek hepsi kapatılmıştır. Henüz Türkiye'de bilinmeyen buglar bile kapatıldı. 1 aydır bu sunucu üzerinde çalışıyorduk zaten.

Daha önceki tecrübeleriniz neler ?
Sunucumuz daha önce açılır açılmaz 15 dakika içerisinde 50 oyuncuya ulaşmıştı. Yine aynı performansı bekliyoruz çünkü yeni özellikler ekledik. Bu özellikler arasında diğer serverlerda olmayan birçok şey var.

Edit eşya satışı var mı ?
Kesinlikle hayır! Asla olmadı ve olmayacaktır.

VIP'lere ayrıcalıkları diğer sunucular gibi abartıyor musunuz ?
Hayır kesinlikle VIP'ler tam tadındadır. Diğer oyuncuları ezemez ama ezilmez de.
Daha fazla soru sorarak bize destek olabilirsiniz...

Altın Kürek Claim Sistemi

Özenle Yapılmıs Map ve Plugin

Özenle Tasarlanmıs (/Jobs) Komutu (iş)

Özenle Tasarlanmıs (/Team) Komutu (Takım)

Zorlayıcı Hayatta Kalma Sunucusu !

Gelişmis Küfür Ve Reklam Engeli

Edit - Level - Item Satışı Yok !

İlgili Admin Kadrosu !

Huzur ve Adalet

Skor Tablosu

Timber

HAPİSHANE

İP YUKARIDA

ApoBedo57

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Niye Serverimin Reklamindan Hırsızlık Yapıyorsun Ve Bitek Bendende Almamıssın birçok Konunun Reklamından Çalmıssın EMEK Hırsızımısız Lan Siz
Emek Ver Server Veya Açma Zaten 18 yaş altı server vermeleri lazım çocuklara Herkes Server Açar Oldu Açıyorlar Böyle Dandik Serverleri Kaliteli Serverin Onlinelerini Çalıyorlar Sererlerde Reklam Atıyorlar Açmayın Server
Ve Resimlerde Benim Köylü Takas Alanımın Resmini Koymussun Utanmaz Herif

AdaletTim99

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Niye Serverimin Reklamindan Hırsızlık Yapıyorsun Ve Bitek Bendende Almamıssın birçok Konunun Reklamından Çalmıssın EMEK Hırsızımısız Lan Siz
Emek Ver Server Veya Açma Zaten 18 yaş altı server vermeleri lazım çocuklara Herkes Server Açar Oldu Açıyorlar Böyle Dandik Serverleri Kaliteli Serverin Onlinelerini Çalıyorlar Sererlerde Reklam Atıyorlar Açmayın Server
Konun düzeni alıntıdır evet ben buna itiraz etmedim de sen hayırdır ?