Andromurat kullanıcısının son içeriği

1. Andromurat

Play.mcprogaming.net 1.8.X 23 eylülde açıldı ön yargılarınızı bir kenara bırakıp kaçın :)

Başarılarının devamın dilerim amra bey 3 aydır girmiyordum :D
  2. Andromurat

<- [Sanal Survival] -> Atlar - Sanal Market - Boss - Timber - Ipeksi Kazma - Kafa Dusurme - ŞansTaşı

Bana ulaş ben kimseye saldırı falan yapmadım bunu sana kanıtlayabilirim Güncel Güncel Güncel
  3. Andromurat

Fikirlerinizi Alayım ?

Fikir başarılı ancak uyguladıgında açarsan sunucu etikete yapıştır beni :D
  4. Andromurat

Authme Sorunu

Burda problem farklı
  5. Andromurat

Gizemli Craft - Sunucu Şikayeti

ben onlarca lira vererek slot arttırmaya çalışayım sen git bug yaparak oyuncu çekmeye çalış ha ? Nitradoya Bildirildi
  6. Andromurat

GizemliCraft l Meslek l GizemliBilet l Şans Kutusu l Magaza l Gorev l ATM l Oto Event l GUI Destekli

piyasada bu kadar emek verip bişeyler yapmaya çalışanlar varken slot bugu ile kendi kendini kandırmak hiç etik degil emek verilmemiş oyuncuların oynama sebebi yok -1
  7. Andromurat

[ 1.8 ] Sweet Network | Türkiye'nin Modern Hayat Simulasyon - Rol Sunucusu | v1.0 %99 |

Ne gibi bug var yardımcı olalım
  8. Andromurat

<- [Sanal Survival] -> Atlar - Sanal Market - Boss - Timber - Ipeksi Kazma - Kafa Dusurme - ŞansTaşı

Memnun olan birini görmek güzel :) Teşekkürler Güncelleme At Eklentisi Sunucumuza Yüklenmiştir Eskisi Gibi At Satin Alabilir Tek Komutla Cagirabilir, Gonderebilirsiniz :) Güncel
  9. Andromurat

Yorum için teşekkürler ancak oyun tarzı işte :) Güncel Güncel Güncel Güncel