Play.mcprogaming.net 1.8.X 23 eylülde açıldı ön yargılarınızı bir kenara bırakıp kaçın :)

Theia

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ekran Göruntusu Almayı Unutum Ben NeonSurivival Yetkili JustNoHack:ali anıl

Serverimde Neden Reklam Yaptınızı Sormak İcin geldim ?

Pro_Survival

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yok ben degilim pihihihihi :) Redgamer ekibinden ben
olsun yeni bi ekip var işin içinde :D

Claimli Alanda PVP Kapalı Olsun
maalesef düşünmüyoruz dostum :(

Ekran Göruntusu Almayı Unutum Ben NeonSurivival Yetkili JustNoHack:ali anıl

Serverimde Neden Reklam Yaptınızı Sormak İcin geldim ?
belki bir oyuncumuz yapmıştır onun adına özür diliyorum kimseyi reklam yapsın diye başka bir sunucuya göndermem çünkü benim başıma gelse hoşuma gitmez

xultra14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Buildler güzel, beğendim. Sistemlere yenilikler getirilebilir. İyi gibi. Başarılar.

YSF007

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Cok Guzel Bir Sunucu Sizi Tebrik Ediyorum Basarılarınızın Devamını Dilerim !

Pro_Survival

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Başarılı ve emek verilmiş bir server.
teşekkürler elimizden geldiğince uğraşıyoruz hepsi sizin için :)

Buildler güzel, beğendim. Sistemlere yenilikler getirilebilir. İyi gibi. Başarılar.
yenilik her zaman olacaktır inşaallah 1vs1 de olacaktır takım savaşalarıda artacaktır sürekli savaşlar yapacağız survivalin kuralı;
Hayatta Kalmak İçin Savaş...

ayrıca değerli yorumun için teşekkür ederim :)

Cok Guzel Bir Sunucu Sizi Tebrik Ediyorum Basarılarınızın Devamını Dilerim !
Teşekkürler Tek Sorunumuz Yeni Çıkartılan Hiledeki Speed Onada Engel İçin Gerekli Çalışmaları Başlattık Başka Bir Sıkıntımız Yok İnşaallah

smolu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tek şikayetim kurucu lazkopatın sunucuyı açtıktan sonra eski arkadaşlarını unutup Bir HI bile denememesi :D unuttu bizi be emre

Metin2TR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ProSurvival tebrik ediyorum. Gayet güzel sunucu. Bi ricam olcaktı başımıza bela olan apex speed ve serenity gibi aptal hileleri nasıl engellediniz mrk ediyorum paylaşmak gibi imkanınıx varsa özelden yazarsanız çok mutlu olurum. Tekrardan Tebrik ediyorum. :)

Pro_Survival

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ProSurvival tebrik ediyorum. Gayet güzel sunucu. Bi ricam olcaktı başımıza bela olan apex speed ve serenity gibi aptal hileleri nasıl engellediniz mrk ediyorum paylaşmak gibi imkanınıx varsa özelden yazarsanız çok mutlu olurum. Tekrardan Tebrik ediyorum. :)
aslında tam engel değil yani apex resilence serenty deki phase speed engelleri mevcut fakat yeni hileler çıkardılar ne yalan söyleyeyim onlardaki speed çalışıyor nocheatplusun devolopment buildlerinden birisini indirdim en son çıkanı 1.7.x e uygun o engel oluyor ama dediğim gibi tam engelleyebilmiş değiliz teşekkür ederiz :)

Tek şikayetim kurucu lazkopatın sunucuyı açtıktan sonra eski arkadaşlarını unutup Bir HI bile denememesi :D unuttu bizi be emre
Çalışıyoruz Be abi :D :) :p

GorkemFx

>Play.minetix.com<
En iyi cevaplar
0
Kaliteli Sunucu Oynanabilir

+ Sizden Bazı Şeyleri Bakdım Kendi Sunucumda Kullanıcam Sıkıntı Olurmu ?

Başarılar Dilerim

smolu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucuda hile sorunu kaldırılma amaçlı 1.8.x sürümüne geçersen sevinirim emrecim :D

Andromurat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Başarılarının devamın dilerim amra bey 3 aydır girmiyordum :D