ahmetmehmet12 kullanıcısının son içeriği

1. ahmetmehmet12

Discord sunucularınız için Discord Botu

Bu adamı seviyorum.
  2. ahmetmehmet12

VortexRP || 1.12.2 || Modern hayatı ele alan rol sunucusu...

YFBzw2G kullanarak giriş yapabilirsiniz.
  3. ahmetmehmet12

Vancouver Roleplay || 1.12-1.13 Modern RolePlay || Geri Döndük! || Karakter Başvuruları AKTİF! || #makeVancouvergreatagain

MERHABALAR, SUNUCUMUZA ORTAKLIK BAHANESİ İLE GELİP BİZİ DOLANDIRAN ARKADAŞTA ŞU AN SUNUCU DOSYALARIMIZ BULUNMAKTA. SUNUCUMUZ BAKIMA ALINMIŞTIR. KENDİSİ BİZİM ADIMIZ İLE FARKLI BİR HOSTING KULLANARAK SUNUCU AÇMIŞTIR. İTİBAR ETMEYİNİZ! OLACAKLARDAN BİZ SORUMLU DEĞİLİZ, SUNUCUMUZ BAKIMDA. GEREKLİ...
  4. ahmetmehmet12

DarkCraftMC > GERİ DÖNDÜK! | 2014-2018 | 10.06.2018 - We are back, you will win if you don't quit.

09.06.2018 - Konu Güncellendi. -DarkCraft geri dönüyor!- -Konu güncellenecek, gerekli tüm şeyler eklenecektir.-
  5. ahmetmehmet12

Vancouver Roleplay || 1.12-1.13 Modern RolePlay || Geri Döndük! || Karakter Başvuruları AKTİF! || #makeVancouvergreatagain

Benzinlik eklendi, benzinlik soygunu aktif hale getirildi. Discord adresi güncellendi.
  6. ahmetmehmet12

Merhabalar, sunucumuz aktif. Sizden kaynaklı bir sorun olmuş olabilir.
  7. ahmetmehmet12

Sunucumuzda sıkıntı yaşayanlar için Nikbon'un çektiği map videosunu kanalımızda paylaştık!
  8. ahmetmehmet12

Forum adresine yeni kategoriler eklendi, sunucuya yeni başlayacak insanlar için bilgilendirme kısmı çok ayrıntılı hâle getirildi. ✓ Sunucumuzdan görüntüleri şuraya bırakayım;
  9. ahmetmehmet12

Vancouver-RP|| 1.12.1 || Banka || Telefon || Araba || Silah|| WhiteList || Yeni Harita

RPG'nin R sini bilmezken bana çoğu şeyi öğrenmemi sağlayan ve baya keyif veren bir server. İçinde gıcık insanların da olduğu başarılı bir sunucu.Severek oynuyorum. Başarılarının devamını dilerim kardeşim. :bayrak:
  10. ahmetmehmet12

Yeni server açılacak yetkili alımları var

Tanıdığım MapMaker'lar var (onlar builder denmeyi sevmiyorlar :D ) isterseniz yönlendirebilirim. karşılığını kendiniz konuşursunuz hocam. skype:soslumakarnayt
  11. ahmetmehmet12

10/?

10/9 - göz rengini beğenmedim maalesef gerisi çok hoş.