ahmet_Safa kullanıcısının son içeriği

1. ahmet_Safa

#1 MC.MUZCRAFT.COM | \⎝⧹ FACTION ⧸⎠╱ | Java 1.8 - 1.20 & Bedrock 1.20 | Yeni Haritalar & Yeni Minigames Etkinlikleri!

arkadaşımla başlayacak server arıyoruz ama tüm serverlarda yeni başlayanlar için gelişmek çok zor oluyor özellikle op ise ve çok edit vs. varsa. bu server öyle mi ?
  2. ahmet_Safa

Elite Skyblock | elitesky.nitrado.net | <Orta Zorluk & Laggsız Oyun Keyfi!> | 1.7/1.8

enes biraz gir ya market yaptık onaylatmamız gerek şldfkgldfmgkl adamlar girince enes diyoruz ''kurucu mu var ? :D'' diyolar
  3. ahmet_Safa

Elite Skyblock | elitesky.nitrado.net | <Orta Zorluk & Laggsız Oyun Keyfi!> | 1.7/1.8

kaku birsürü kişiye sınırsız mute attı
  4. ahmet_Safa

Server'a bot saldırısı oluyor :( Anlıyorum,anlamaya çalışıyorum tek başına yönetmeye çalışıyorsun ama tek kişi nereye kadar bence en az bir tane daha üst düzey yetkili şart
  5. ahmet_Safa

Altın Provanas >[1.16.5-1.20.2]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & Faction & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

sonuç olarak herkes elmas set herkes 354353 spawnerlı herkes p4 p3
  6. ahmet_Safa

Altın Provanas >[1.16.5-1.20.2]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & Faction & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

Hile koruması olmadan oyundan nasıl zevk alıyorsunuz anlamıyorum...
  7. ahmet_Safa

Server çok güzel ama ÖLÜ. rehber reklamcı admin falan almanız gerek server bomboş...
  8. ahmet_Safa

ProSurvival 16.05.15 14:00 SIFIRLANDI /GÖREVLER/ŞANS KUTUSU/Sanal Market/İpeksiSpawner/Köylü/TOP10

Çok teşekkürler spawnerı hackle bulan bulmuş artık herkeste 5-6 tane spawner var da neyse geç olsun güç olmasın fikrimi değerlendirmeniz de bir şey ^_^
  9. ahmet_Safa

Yeni Açıldık !->LifeTR 1.7.X / 1.8.X Vip Siz Survival Keyfi ! Kapanma Riski Yok . KALİTE LİFETR DE !

Sadece küçük yazmadım oraya.Demek ki ''22 yaşındakiler'' kolayı seviyor.
  10. ahmet_Safa

Prosurvival <3

Prosurvival <3