Arama sonuçlarınız

1. ahmet_Safa

#1 MC.MUZCRAFT.COM | \⎝⧹ FACTION ⧸⎠╱ | Java 1.8 - 1.20 & Bedrock 1.20 | Yeni Haritalar & Yeni Minigames Etkinlikleri!

arkadaşımla başlayacak server arıyoruz ama tüm serverlarda yeni başlayanlar için gelişmek çok zor oluyor özellikle op ise ve çok edit vs. varsa. bu server öyle mi ?
  2. ahmet_Safa

Elite Skyblock | elitesky.nitrado.net | <Orta Zorluk & Laggsız Oyun Keyfi!> | 1.7/1.8

enes biraz gir ya market yaptık onaylatmamız gerek şldfkgldfmgkl adamlar girince enes diyoruz ''kurucu mu var ? :D'' diyolar
  3. ahmet_Safa

Elite Skyblock | elitesky.nitrado.net | <Orta Zorluk & Laggsız Oyun Keyfi!> | 1.7/1.8

kaku birsürü kişiye sınırsız mute attı
  4. ahmet_Safa

Server'a bot saldırısı oluyor :( Anlıyorum,anlamaya çalışıyorum tek başına yönetmeye çalışıyorsun ama tek kişi nereye kadar bence en az bir tane daha üst düzey yetkili şart
  5. ahmet_Safa

Altın Provanas >[1.16.5-1.20.2]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & Faction & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

sonuç olarak herkes elmas set herkes 354353 spawnerlı herkes p4 p3
  6. ahmet_Safa

Altın Provanas >[1.16.5-1.20.2]< Towny & Survival & Skyblock & Tekblok & Faction & SkyPvP >[oyna.provanas.com]<

Hile koruması olmadan oyundan nasıl zevk alıyorsunuz anlamıyorum...
  7. ahmet_Safa

Server çok güzel ama ÖLÜ. rehber reklamcı admin falan almanız gerek server bomboş...
  8. ahmet_Safa

ProSurvival 16.05.15 14:00 SIFIRLANDI /GÖREVLER/ŞANS KUTUSU/Sanal Market/İpeksiSpawner/Köylü/TOP10

Çok teşekkürler spawnerı hackle bulan bulmuş artık herkeste 5-6 tane spawner var da neyse geç olsun güç olmasın fikrimi değerlendirmeniz de bir şey ^_^
  9. ahmet_Safa

Yeni Açıldık !->LifeTR 1.7.X / 1.8.X Vip Siz Survival Keyfi ! Kapanma Riski Yok . KALİTE LİFETR DE !

Sadece küçük yazmadım oraya.Demek ki ''22 yaşındakiler'' kolayı seviyor.
  10. ahmet_Safa

Prosurvival <3

Prosurvival <3
  11. ahmet_Safa

Yeni Açıldık !->LifeTR 1.7.X / 1.8.X Vip Siz Survival Keyfi ! Kapanma Riski Yok . KALİTE LİFETR DE !

cevap yazmak istemiyorum hayırlı olsun küçüklerin ve hacklerin ilgisini çekecektir serverın
  12. ahmet_Safa

ProSurvival 16.05.15 14:00 SIFIRLANDI /GÖREVLER/ŞANS KUTUSU/Sanal Market/İpeksiSpawner/Köylü/TOP10

8-9 yaşında kolay oyun seven çocuklar için çok server var fakat ne yazıkki emeği düşünen çok az server var hatta hiç yok.Bu böyle oldukça adamlar spawnerda buluyor az olsada madende.Lütfen şu x ray şeyini halledelim zaten hilesini yapan yapmış... Size güveniyorum gerçekten serverlardan tek...
  13. ahmet_Safa

Başlıktaki %100 emek kelimesini neye dayanarak yazdın anlamadım.X-ray serbest,vip var nasıl bir emek bu?Lütfen insanları kandırmayın başlığınızı düzeltin veya düzeltilmiyorsa konuyu silin.
  14. ahmet_Safa

Madenler az gözükür nedir?Hiç gözükmeseydi en iyi server olurdunuz.
  15. ahmet_Safa

Tek isteğim marketin ve marketteki oyuncu marketlerin kaldırılması.Oyuncular spawnda evlerinin yanına veya istedikleri yerlere hayal güçleriyle market inşaa edip içine chestshop koyabilirler edebilirler tabi görüntü kirliliği yapmadıkları sürece.Marketi silerseniz çok mutlu olurum tek isteğim...
  16. ahmet_Safa

-_- | ^_^

Anti-×Ray var mı ?
  17. ahmet_Safa

SurvivalOyna/Spawner Kırma/SanalMarket/Görevler/Ve en önemlisi Eylence Var.

Sunucu çok güzel %100 survival ve herkes hakkını kazanıyor ama sanal market yerine chestshop olabilirdi ve gate pluginide hoş olurdu survival a biraz admin alsanız daha güzel olur
  18. ahmet_Safa

SurvivalOyna.nitrado.net

SurvivalOyna.nitrado.net
  19. ahmet_Safa

## HIGHCRAFT [1.7.5] SURVIVAL ##Anti-Ray,Spawner,Parkur ##

server niye kapalı şu an ve warp odun kendi kendine yenilenmediği için ya yenilenmesi için bi plugin yükleyin yada warp odunu silip timber yükleyin lütfen ve claim puanı çok uzun sürede doluyor
  20. ahmet_Safa

Daha yeni açıldı alımlar var.. vipler ucuz ipeksi ile spawner alma vardır...

anti x ray yok ayrıca survival da vip olmasından nefret ediyorum birtane bile düzgün server bulamadım tek istediğim anti x ray li ve vip siz server bulan bana ulaşsın