agane x kullanıcısının son içeriği

1. A

Sunucu açacağım yardım gerek.

Ben cuma günü yardımcı olabilirim size. Builder olarak da pluginer olarak da. Yalnız cuma günü vaktim oluyor ya da cumartesi o zaman görüşürüz :)
  2. A

#BrickMC | Skyblock | Meslek Adaları| 82 Slot | %0 Lag Garantisi | 1.7.x

Çok güzel ve lagsız bir sunucu da beni de adminlikten almayaydınız eyiydi :D
  3. A

|-|ReonPvP|-|Türkiye'nin Gelişen PvP Serveri |-|GappleDrop|-|KöylüShop|-|Emek Harita|-|Cracked

Hack koruması yok. Gatling gun, regen gibi hackler rahatlıkla açılabiliyor. Afrodit ve Mehmetcan buna örnek. Yükleyin su plugini.
  4. A

NeversMmo İçin Yetkili Alımları

İsim : Jançat Tezcan Skype : mcrafters007 Skript Bilgisi : %50 Build Bilgisi : %100 Dipnot: Burak Oyunda adlı kanalın ilk minecraft sunucusunun admini ve builderiydim, Kaan Toker de çok yakın arkadaşım.
  5. A

Serverime İşini bilen güzel builder gerekiyor

Sunucunuzun buildi ve pluginlerine ekleme gerekiyor, daha kaliteli ve sıradanlıktan uzak olması için. Skype hesabınızı ekliyorum, oradan yazışırız.
  6. A

bigboomTR [+] Gorev Sistemi [+]MadendeSansEseriItem[+] +36 [+] Kaliteli SURVIVAL | 1.7 |

Kalitesiz, klasik survival. Gereksiz. Daha kaliteli ve uğraşılmalı. 50 tane sunucu var böyle. Ayrıca survivalde spawner satmak da ilginçmiş.
  7. A

| OyuncuAilesiMC | SkyWars - 1.7/1.8 Kazanmak Icin Bir Adada Neler Yapabilirsin ? Beta v0.1

Konu güzel. Skype adresimi eklerseniz eğer Hub olma yolunda ilerleyişinize yardımcı olabilirim :)
  8. A

Merhaba!

Merhaba!
  9. A

Kardeşim selam acayip bilgim var MC hakkında serverini adam edebiliriz beraber haberin olsun :)

Kardeşim selam acayip bilgim var MC hakkında serverini adam edebiliriz beraber haberin olsun :)
  10. A

Ne Sunucusu Açsam Tutar?

Ben de hatırlıyorum MineZ Türk olarak server. Hem de Crack'li :D
  11. A

Ne Sunucusu Açsam Tutar?

Düzgün bi' hub açacaksın. İçerisinde Raid Yapılabilen bir Factions olacak. Türkiye oyuncularını ileri düzeye taşıyacaksın. Klasik oyunların (HG,Skyblock) yine olacak. Ancak insanlarda heyecan yaratacaksın. Skywars yapacaksın, OP İtemli Skywars olacak. Bak bakalım kaç User oluyor. Creative...
  12. A

Serverimize 2 Reklamci 1Baş Rehber 1Rehber 1 Builder Aranıyor Skype: theemeraldgames-egekral.ege

+ Adım: Jançat + Soyadım: Tezcan + Yaşım: 12 (Küçük demeyin, bayağı bir referansım var, hepsini Skype üzerinden gösterebilirim) + Skypem: mcrafters007 + Deneyimim ( evet/hayır ): Evet var. (Burak Oyunda'nın ilk Minecraft serverinde ben görev aldım. Daha sonrasında BadiBreak adlı arkadaş geldi ve...
  13. A

SERVER'A ALIM VAR İÇERİ !!!

+ Adım: Jançat + Soyadım: Tezcan + Yaşım: 12 (Küçük demeyin, bayağı bir referansım var, hepsini Skype üzerinden gösterebilirim) + Skypem: mcrafters007 + Deneyimim ( evet/hayır ): Evet var. (Burak Oyunda'nın ilk Minecraft serverinde ben görev aldım. Daha sonrasında BadiBreak adlı arkadaş geldi ve...