bigboomTR [+] Gorev Sistemi [+]MadendeSansEseriItem[+] +36 [+] Kaliteli SURVIVAL | 1.7 |

ByVandetta

BENİM İÇİN FORUM BİTTİ
En iyi cevaplar
0
Begenmedim.Buildler Geliştirilmeli.

kelle19

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak İstersen Fikirler Verebilirim :D Sana Gerçekten Güzel Server Olabilir. Suanda Amator Olarak Gözüküyosunuz mesela fark olarak oyuncuların hoşuna gidecegi şeyler yapabilirsiniz.

1-) SanalMarket Plugini Yükleyin (hem güvenilir market hemde oyunda alış veriş artar sıkmaz oyun )
2-) Güncel Bir TimberMod plugini kullanın
3-) Spawnerler Satılsın Ama Baya Pahalı Olsun (Golem Spawneri Satmayın Sınırsız Demir Yapıyolar O yüzden survivala aykırı )
4-) Altın-Demir gibi cevherleri kazdıgımızda direk olarak demir ve altın versin cevher vermesin (güzel olur hoşuma gider :D)
5-) Oyunda Ench'li Elmayı Banlayınız (Gerçekten Cok Güzel Olur)
6-) Oyunda Kafa Düşme Oranlarını 100% yap (Kafa Koleksiyonunu Severim)
7-) Güzel Serverine Yakışacak Bir Spawn şart
8-) Spigot Kullanıyorsan (Spigot.yml nin içinde anti-xray die bir şey var onu false yap :D )
9-) Spawner Yerinede Yumurta Satabilirsin
10-) Güzel bir Plugin var test edeyim söylerim çalışırsa gerçekten farklı bir sunucun olur

Not: Türkler Kolay Sever Sen Fazla Serveri Zor Yapma Server Dolar :)

ByVandetta

BENİM İÇİN FORUM BİTTİ
En iyi cevaplar
0
Bak İstersen Fikirler Verebilirim :D Sana Gerçekten Güzel Server Olabilir. Suanda Amator Olarak Gözüküyosunuz mesela fark olarak oyuncuların hoşuna gidecegi şeyler yapabilirsiniz.

1-) SanalMarket Plugini Yükleyin (hem güvenilir market hemde oyunda alış veriş artar sıkmaz oyun )
2-) Güncel Bir TimberMod plugini kullanın
3-) Spawnerler Satılsın Ama Baya Pahalı Olsun (Golem Spawneri Satmayın Sınırsız Demir Yapıyolar O yüzden survivala aykırı )
4-) Altın-Demir gibi cevherleri kazdıgımızda direk olarak demir ve altın versin cevher vermesin (güzel olur hoşuma gider :D)
5-) Oyunda Ench'li Elmayı Banlayınız (Gerçekten Cok Güzel Olur)
6-) Oyunda Kafa Düşme Oranlarını 100% yap (Kafa Koleksiyonunu Severim)
7-) Güzel Serverine Yakışacak Bir Spawn şart
8-) Spigot Kullanıyorsan (Spigot.yml nin içinde anti-**** die bir şey var onu false yap :D )
9-) Spawner Yerinede Yumurta Satabilirsin
10-) Güzel bir Plugin var test edeyim söylerim çalışırsa gerçekten farklı bir sunucun olur

Not: Türkler Kolay Sever Sen Fazla Serveri Zor Yapma Server Dolar :)
Güzel Bak Arkadaş Yazmış Okadar.

kelle19

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak Sana Cok Güzel Fikir Vereyim Türkiyede İlki yaparsın hem bayagıda ilgi görürsün git güzel bir modlu-pluginli server aç yükle normal survival modlarını birkaçda mod yükle adam gibi bi sv yap ne bileyim mesela

1-) işci köylüler modu
2-) Daha Cok Maden
3-) Daha Cok Dekorasyon Blokları
4-) Yeni Tarım Bitkileri

Daha Neler neler güzel bir sunucu olur turkiyedede adını duyurursun

yağızbora

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Hilside beni burda durduk yere banladılar adım KIINGMIKES bug gosteriyoz serverini düzeltiyoz odul ban güzelmis

agane x

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kalitesiz, klasik survival. Gereksiz. Daha kaliteli ve uğraşılmalı. 50 tane sunucu var böyle. Ayrıca survivalde spawner satmak da ilginçmiş.

acrossfire

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
farklı bir düşünceyle tasarlanmış server. sunucuya 24 kişi girince şaşıran yetkili :D

CihanYlmzCR

> PERISAN NETWORK <
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Rekor fotoğrafında küfür yazıyor silerseniz sevinirim.

rizelimico

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
00kivi bence bizim sv gelip durmaktan vaz geç kendi sv ile ilgilen eğer rakip arıyosan bende uğraşırım seninle rahat ol :) KediSesi