3MIR kullanıcısının son içeriği

1. 3MIR

Yardım edebilirmisiniz?

Alt taraftaki skor tablosu alıntı yaptığın sunucunun sahibi tarafından kodlanmıştır, kendi eklentisidir ping'in yüksek olduğunda ping textinin renk değiştirmesini ayarlıyamazsın. İlki ise sunucuda silinmişsin yani oyuncu olarak görünmüyorsun.
  2. 3MIR

Kimlere sövdün loi :D

Kimlere sövdün loi :D
  3. 3MIR

4.5G 1 Nisan Şakası Olsaydı

4.5G Sorun çıkartıcak gibi görünüyor, gerçekten hızlı hızı ise bize sorun çıkartıcak. (Kota bakımından)
  4. 3MIR

LEGEND CRAFT AKTİF! Türkiye'nin En Büyük Sunucusu! play.legendcrafttr.com

Onun bunun haritasını neden çalıyosunuz ben gelmem böyle sörvıra yada 1 dakka beleş vip varmış geliyorum
  5. 3MIR

Skript İstek > Oyundaki Oyuncular...

En mantıklısı, eğer daha gelişmiş bir sistem istiyorsan sunucunun hiç kapanmaması gerekir çünkü sunucu kapandımı sayaç sıfırlanır ve baştan başlatman gerekir. Böyle bir şey istersen pm at.
  6. 3MIR

Bomba

Herkese geçmiş olsun vefat edenlerin ailelerine allah sabır versin.
  7. 3MIR

Brave Network

Başarılır bir sunucu konu tasarımı geliştirilmeli puanım: (9/10)
  8. 3MIR

SoyluCRAFT > ARANIPTA BULUNAMAYAN HAYATTA KALMA! 1.7 x 1.8

Selamlar, çok güzele benziyor konunuzda süper puanım: (9/10) (En kısa zamanda sunucuya girip inceliyeceğim.)
  9. 3MIR

Üzdün :(

Üzdün :(
  10. 3MIR

Az önce patates yedim......

Hayır,
  11. 3MIR

[CRACK] MurderPvP.Nitrado.Net 1.7x 1.8!

Haritalarınız kötü, konu tasarımınız kötü, skor tablosu idare eder Puanım: (2/10)
  12. 3MIR

clearlag sürekli ingilizce oluyor

Burda yazılanların hepsini denediyseniz, ve hala çalışmıyorsa sunucuyu kapatıp girin mesajları daha sonra açın yüksek ihtimalle Türkçe olucaktır.
  13. 3MIR

ScoreBoard Para Gözükmüyor.

Configini birazcık incele sanırım %money% placeholderiyle ilgili bir şey vardı. (Tam hatırlamıyorum, emin değilim yani)
  14. 3MIR

ScoreBoard Para Gözükmüyor.

Hangi eklentiyi kullanıyosun para için ve eklenti scoreboardstats mı?