ScoreBoard Para Gözükmüyor.

KatilKorsanlar

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ScoreBoardda Para Gözükmüyor.
'&b&lPara': '%money%'
Vault Vardı Sildim Serveri Başlattım Vaultu Güncelledim Servere Attım Reset Attım Ama Hala Para Kısmı Gözükmüyor. Lütfen Yardım Edin.

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
{money} ve {money_revards} metodlarını dene olmaz ise yine protocolib olmadığı için olabilir

KatilKorsanlar

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

3MIR

PHP, SK, JAVA Dev.
En iyi cevaplar
0
Hangi eklentiyi kullanıyosun para için ve eklenti scoreboardstats mı?

3MIR

PHP, SK, JAVA Dev.
En iyi cevaplar
0
Configini birazcık incele sanırım %money% placeholderiyle ilgili bir şey vardı. (Tam hatırlamıyorum, emin değilim yani)

Kronik2143

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
daha önce denedim olamdı ama dur tekrar deniyorum bide sunu söylermisiniz {balance} böylemi yazıcam yoksa %balance% böylemi
ikisinide dene ama büyük ihtimalle %balance% idi sanırım scroboardstats da featherboardda {balance}diye hatırlıyorum.

AdexTR

Muvaffakiyetsizleştiriveremeyebileceklerimizdenmiş
Emekli
En iyi cevaplar
102
Ruh hali
Tek sebebi Vault eklentisini değiştirmeniz. Çünkü hem ScoreBS hem de InfoBR eklentileri, Vault desteğiyle para değerini gösterir. Eski Vault'u yüklemeniz ya da SBS eklentisini yeni Vault'a göre değiştirmeniz gerekmekte. İyi çalışmalar.

iconmy kullanıyorum para icin scoreboard kullanıyorum vaultun güncelledim protoclibi güncelledim ne yapmalıyım arkadaşlar lütfenn

ScoreBoardStats Yerine InfoBoard v.s. Kullan scoreboardstats baya eskidi ve sorunları artmaya başladı

Son düzenleme:

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
ScoreBoardStats Yerine InfoBoard v.s. Kullan scoreboardstats baya eskidi ve sorunları artmaya başladı