Zümrüt Agac / Parkur Map /

ereneren2

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim şöyle kısa maplar yapma her dk böyle yapıyon sinir oluyom konu çoğaltamak amaçlı yapıyon büyük ihtimal uzun olsa zaten günde 100 tane map gelmezdi ve mapa gelince zeka gerektirecek bir şey yok ağçtaki chesti diyorsan hunger games oynayanlar rahatlıkla bulabilir. Bir kere Kırmızı Cetvel Yayımcılık Ne Ya Yok Siyah Havuç Yayımcılık kardeşim vallaha sinirime dokunuyo yapıyosan adam gibi map yap bu ne hepsi kısa ayrıca 3 kişi çalışıyosunuz bu kadar kısa map yapıyorsunuz ben tek başıma bundan daha iyi mapler yapıyorum .

Önceden ufak bir kavgamız vardı ama bu konuda sana kesinliklle katılıyorum.

Turancan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim şöyle kısa maplar yapma her dk böyle yapıyon sinir oluyom konu çoğaltamak amaçlı yapıyon büyük ihtimal uzun olsa zaten günde 100 tane map gelmezdi ve mapa gelince zeka gerektirecek bir şey yok ağçtaki chesti diyorsan hunger games oynayanlar rahatlıkla bulabilir. Bir kere Kırmızı Cetvel Yayımcılık Ne Ya Yok Siyah Havuç Yayımcılık kardeşim vallaha sinirime dokunuyo yapıyosan adam gibi map yap bu ne hepsi kısa ayrıca 3 kişi çalışıyosunuz bu kadar kısa map yapıyorsunuz ben tek başıma bundan daha iyi mapler yapıyorum .

bro sunu sogliyim 3 kişi calışmıyoruz tek yapiyorum mapleri ikincisi o yayimcilikta 14 kisi calisiyor ve hepsi minecraftla ilgili digil bloglarimiz var yotube channelımız var forummumuz var ole herhangi bisey gibi yargılama (minecraft ile ilgilenen 14 kisiden 9 kisi var) ama elestiriye acıgım soglediklerini dikkate alacam

0DUH4N0

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Flat Map'a harita yapmayı ne zman bırakacaksınız ?

kaand

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lan nasıl bir kısa maptır arkadaşım hic uğraşmamışsın buna map diyemesin bırakın kısa mapları

Turancan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
insanlar en cok uzun mapları sever sadece daha uzun yap

Desteklediğin İçin Saol +1

Not: Birşeyden dolayı kavga etmiştik hatırladım :) Ama ben çok uzatmam kavgada uzatmış olabilirimde :) yani sonra pişmanlıkta duyarım :)

Önceden ufak bir kavgamız vardı ama bu konuda sana kesinliklle katılıyorum.

https://forum.gamer.com.tr/threads/güzel-bir-parkur-nefesinizi-tutunn-parkur-map.105424/ bunun uzunlugu nasil beyler ?