< ZotacGaming > Rütbe - Boss - Enchant Market - Fly - OtoEvent - Ip > ZotacGaming.Mine CraftTR.Com

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şuanda net olarak tarih verem ama bütün ekibimizin tüm olanakları ile çalıştığına emin olabilirsiniz. Server içerisinde olacak bazi sistemlerden 2 gün içerisinde konu düzenlemesi yaparak anlatacağım ordan sistemleri görebilirsiniz bütün sistemlerimiz tamamlandığında seveceğinizi düşünüyoruz. Şuanda skript ekibimiz ve map ekibimiz aynı anda çalışmaktadır mapimiz kendine has olması için map ekibimiz her gün uzun süre çalışıyor. Açılış tarihine gelecek olursak konu düzenlemesi yapıldığında büyük ihtimal ile açıklanacaktır. Takipte kalin. -ZotacGaming Ekibi
İnşallah eski ekip bozulmamıştır.
@NiqhtHunter
@Furko_ylmz
@mustafa0202
@GokmenChina

BytRue

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bi ts adresi versenizde bi gelsek nr guzel olur ozledim eskileri :S

DogukanChina

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bulamadim sen eklermisin
@REHAREIZ#6420
Discord linki ekledim konuya ordan ekleyebilir yada direk önerilerinizi oraya sohbet kısmına yazabilirsiniz
[automerge]1526052272[/automerge]
[Güncel] Sunucumuz neredeyse tamamlandı en yakın zamanda acılacaktır
[Güncel] Zombi Kulesi Eklendi
[Güncel] Örümcek Vadisi Eklendi

Son düzenleme:

KingAmdin_YT

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Konu biraz uzun olmuş hemde gözlerimiz ağrıyor ama yine de sunucu iyi gidiyor. Yeni görevlerde başarılar dileriz.

DogukanChina

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu biraz uzun olmuş hemde gözlerimiz ağrıyor ama yine de sunucu iyi gidiyor. Yeni görevlerde başarılar dileriz.
Yorum için teşekkür ederim. Biraz forumda gezindik bu tarz bir server bulamadık ve sevileceğini düşünük. bütün ekibimiz yeni özellikler, etkinlikler eklemek için çalışıyor uzun bir süre kalmadı kısa zamanda açıyoruz

CraxyTR

mc.silencenw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eskiden severek oynadığım bir sunucuydu. Geri açıldığını duyunca mutlu oldum amma sunucu hayla 2015 modun'da. Sunucunun yeni nesile 2019'a uyarlanması lazım. Aksi taktirde başarılı olacağını düşünmüyorum. İyi forumlar!​

DogukanChina

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eskiden severek oynadığım bir sunucuydu. Geri açıldığını duyunca mutlu oldum amma sunucu hayla 2015 modun'da. Sunucunun yeni nesile 2019'a uyarlanması lazım. Aksi taktirde başarılı olacağını düşünmüyorum. İyi forumlar!​
Sunucumuzu normalde bir kaç gün geç açacaktık fakat oyuncuların discord ve WhatsApp üzerinden istekleri doğrultusunda erken açtık sunucumuza yenilik olarak sniper oyunu, özel parkur etkinlikleri ve kasa sistemi ekleniyor aynı zamanda sunucumuzu opfaction ayırmak için aşırı itemleri eklemek istemedik sunucumuzda /edit gibi yeni özellikler ekledim aynı zamanda klan turnuvası Şubat'ın 2. Haftasında yapılacaktır konumunda yaşanan ip sorununu forum yetkililerine danıştık fakat yardımcı olamayacaklarını söylediler kusura bakmayın bu konuda fakat genede yorumunuz için teşekkürler kendimizi geliştirmeye devam edeceğiz