< ZotacGaming > Rütbe - Boss - Enchant Market - Fly - OtoEvent - Ip > ZotacGaming.Mine CraftTR.Com

ali554

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sorun halledildi.

Son düzenleme:

DogukanChina

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverde kimse ilgilenmiyor ve gereksiz nedenle ban yedim. Ayrıca Hogget denen admin RedSoldiers klanına yardım etmekte sayın kurucular.

Hogget isimli şahısın oyunculara yardım ettiğini ortaya çıkardım ve Hogget isimli şahıs bana "hesap hacklemekten" ban attı. Buna rağmen sunucu sahibi Furkan hiçbir şey yapmadı. Kendisine defalarsa Skype adresinden yazdım. Bunu göz önüne alarak başlayın eğer bu servere başlayacaksanız. Emeksiz set kasan adamlarla oynayacaksınız. Hile açıp buna bir şey demeyen adminlerle oynayacaksınız. Tamamiyle bilgilendirme amaçlı bir yazıdır bu arkadaşlar.

Hogget isimli şahıs RedSoldiers isimli klana, klan evine golden apple ve repair tabelası koyup (1k ücretle 1 stack golden apple alabiliyorsunuz ve markete 5 tanesini 20kdan satabiliyorsunuz anlayacağınız şekilde ücretsiz para yöntemi hiç gerek yok warp lapise falan repairde aynı şekilde) oyunculara yardım ediyor. Haberiniz ve bilginiz olsun. Başlayanlar bu şartları göz önünde bulundursun.

Bu oyuna ortaklık eden oyuncular; Hogget (Admin, güya küçük ortak!), PlasticTastic (Arkadaşımız sunucuda rehber), ErenPvP, njni, Reha, Dogukan7, LordArt1213, ImDonnie. Ayrıca birçok hack kullanan oyuncu görebilirsiniz. Hogget isimli arkadaş hack kullandıkları biliyor (kendisi konsola uyarı geldiğini söyledi) ve jail cezası ile cezalandırılıyor. Hiçbir şey yapmayan bene perma ban atılıyor fakat hack açan adamlara jail veriliyor.

Not: Bu yazıdaki amacım kesinlikle serveri kötülemek değildir. Servere başlayacak insanları bilgilendirme amaçlıdır. Bunları göz önüne alarak başlamalarını (başlayacaklarsa) tavsiye ederim. Çünkü emeğiniz yoktan bir şeye uçup gidebilir. Gece 1lere kadar sırf klan evi, kaktüs tarlası yapmak için sunucuda durdum. Ama ne oldu? KOCA BİR HİÇ! Yoktan yere ban yedim ve bunun üstüne kurucuda bana bir darbe vurdu. Bunlara dikkate alarak burada başlayacaksanız başlayın.

Dark_Dragon
Kardesim Oncelikle Hogget Ustune Yaptıgın Sikayetler İcin Tesekkur Ederiz İlgilenecegiz. Sonrasında İse Serverdeki Hileleri Daha Cok Benim Skypeme İletin Furkan Hilelerle Pek İlgilenmiyor Oyuzden Bana Mesaj Atın Forum Uzerinden Skypemi Bildiririm. Hilelere Ben Bakıyorum Daha Cok Furkan Serverdeki Warplarla İlgili Duzeltmeler ve Pluginler İle İlgileniyor Sende Kusura Bakma Ayrıca Senden Bir Ricam Mesajını Kaldırırsan Sevinirim :)

[Güncel] Server Slotu 50 Slota Yukseltildi

ali554

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardesim Oncelikle Hogget Ustune Yaptıgın Sikayetler İcin Tesekkur Ederiz İlgilenecegiz. Sonrasında İse Serverdeki Hileleri Daha Cok Benim Skypeme İletin Furkan Hilelerle Pek İlgilenmiyor Oyuzden Bana Mesaj Atın Forum Uzerinden Skypemi Bildiririm. Hilelere Ben Bakıyorum Daha Cok Furkan Serverdeki Warplarla İlgili Duzeltmeler ve Pluginler İle İlgileniyor Sende Kusura Bakma Ayrıca Senden Bir Ricam Mesajını Kaldırırsan Sevinirim :)

[Güncel] Server Slotu 50 Slota Yukseltildi
Özelden yazdım hocam size.

DogukanChina

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
[Güncel] Server Versiyonu 1.8 Olmustur 1.7 Desteklenmiyor

[Güncel] Yeni Rehberimiz BaySiyah

[Güncel] Efsanevi Rütbesi Eklendi
[Güncel] Efsanevi Rütbe Hammaddesi Eklendi

[Güncel] Savasci Rutbesi Eklendi
[Güncel] Piskopat Rutbesi Eklendi

DogukanChina

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
[Güncel] Serverimiz Tekrar Eski İlgisine Kavustu Kusura Bakmayın Bir Kac Gun Girememistik Servere

Konuya Skype Adresinizi Yazarsanız bir şey Konuşacam
Skypem Minecraft5685 Ekleyebilirsin

Başarılar Dilerim :)
Tesekkurler Kardesim İyi Oyunlar

Mimariler,Pek Fazla Hoşuma,Gitmedi Başarılar.
Tesekkurler Kardesim Mimariler Senin Bakıs Acına Kalmıs İyi Oyunlar

[Güncel] Warp Kumarhane Acıldı

[Güncel] Serverimizde Alınan Yeni Yetkili Kaneki1 Dir İyi Oyunlar

[Güncel] Server 1.7.x/1.8.x Olmustur Tekrar Online

[Güncel] Serverimizde Cıkan Ufak Hata İcin Ozur Dileriz herkes Eski Esyalarına ve Rutbesini Kazanmıstır İyi Oyunlar

[Güncel] Serverimiz Acıldı Nitrado Kaynaklı Sorun Duzeltildi İyi Oyunlar

DogukanChina

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
[Güncel] Sunucu Acıldı

Son düzenleme:

DogukanChina

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
[Güncel] Serverimiz Tekrar Acılmıstır Hepinize İyi Oyunlar Dileriz

[Güncel] Serverimizdeki Rutbehammadde Sorunu Pek Sıkıntı Olmadan Duzeltildi İyi Oyunlar

[Güncel] Sunucumuza Yapılan Bot Saldırı İcin Hepinizden Ozur Dileriz Botlara Karsı Alınabilcek En İyi Korumaları Aldık Yeniledik Artık Rahatca Oynayabilirsiniz İyi Oyunlar

[Güncel] Serverimiz Sorunlarından Kurtulmustur İyi Oyunlar

GÜNCEL

Güncel

[Güncel] Skor tablosu Güncellendi

Skype Adresinizi Alabilirmiyim.?
Dogukan19037

[Güncel] Otomatil event ayarlandı saat 15.00

[Güncel] Lapis Yenilenmistir , Essentials Bugu Düzeltildi.