Zorin'le Beraber Yaptığımız Ev - Tonin (Made by Kemal & Gürkan)

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Merhaba, bizim lapisli serverımızda çalışmak ister misiniz? /warp ench bölümünü yaparsınız olur mu? www.AksiTeRe.com

BedriKR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence O kadar Güzel ki Ülke değil Dünya Çapında Bir Şaheser Bu . Yani İnanamıyorum Ben Bu Yapının Üstüne Minecraftı Buraktım . Sonra Bilgisayarı Silip , Pc Yi Camdan Attım Ardından Balkondan Üstüne İşedim . Çünkü Ben Böyle Şeyler Yapamıyorum Ama O Kadar güzel ki Kendimi Asıcaktım Yani İnanılmaz . Bence Bu Yapıyı Bir Mimara Verelim Bellimi Olur belki Büyü Standını Bulur Adam Bu Yapıyı Gerçek Hayata Uygular . Yani Naruto Rasengan Atsa Geri Teper . Luffy Gear Third Yapsa Kemiği Kırılır , Zoro Shishi SonSon la Bile Kesemez İnanamıyorum , Getsugu tenşo (Bleach'i Katletme Yolları) Bile Bunun Önüne Geçemez Belki Goku Alır Adam Gezegen Yok Ediyor (klişe oldu buda lo) Yani Bunu Bir İnsanın Yapması İmkansız sanıyorum . L Gelse Dedektifliği Burakır O kadar İyi Kira Gelse Kendi İsmini yazar Deftere . Sasuke Gelse Konohaya Geri Döner Yani Madara Olsa Gözünü Çıkarır Narutoya Hediye Eder Herhalde . Kagura Görse kendini Asar şinobi Dünyası Kurtulur . Bence Bu Yapı Uzaylılarla İletişimimizi Gerçekleştirebilir .

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence O kadar Güzel ki Ülke değil Dünya Çapında Bir Şaheser Bu . Yani İnanamıyorum Ben Bu Yapının Üstüne Minecraftı Buraktım . Sonra Bilgisayarı Silip , Pc Yi Camdan Attım Ardından Balkondan Üstüne İşedim . Çünkü Ben Böyle Şeyler Yapamıyorum Ama O Kadar güzel ki Kendimi Asıcaktım Yani İnanılmaz . Bence Bu Yapıyı Bir Mimara Verelim Bellimi Olur belki Büyü Standını Bulur Adam Bu Yapıyı Gerçek Hayata Uygular . Yani Naruto Rasengan Atsa Geri Teper . Luffy Gear Third Yapsa Kemiği Kırılır , Zoro Shishi SonSon la Bile Kesemez İnanamıyorum , Getsugu tenşo (Bleach'i Katletme Yolları) Bile Bunun Önüne Geçemez Belki Goku Alır Adam Gezegen Yok Ediyor (klişe oldu buda lo) Yani Bunu Bir İnsanın Yapması İmkansız sanıyorum . L Gelse Dedektifliği Burakır O kadar İyi Kira Gelse Kendi İsmini yazar Deftere . Sasuke Gelse Konohaya Geri Döner Yani Madara Olsa Gözünü Çıkarır Narutoya Hediye Eder Herhalde . Kagura Görse kendini Asar şinobi Dünyası Kurtulur . Bence Bu Yapı Uzaylılarla İletişimimizi Gerçekleştirebilir .
Facebook taki;
Bu resme bakarken su içiyordum. Gördüğümde ekrana püskürttüm. Annem sesi duydu. Geldi bu ekranın hali ne dedi. Sonra benim kulağımı çekti kulağım koptu. Sonra ben bayıldım. Annem beni buzdolabına soktu. Buzdolabında uyandığımda annemin sarmaları duruyordu. Sarmaları yerken annem sesimi duymuş. Kapıyı açtı ne yapıyon lan dedi ve bana vurmaya başladı. Ordan babam geldi ve annemi şikayet ettik. Annem hapishaneye girdi ve biz babamla texasa kaçtık. Texasta kumara girdik. Mağlum paramız yoktu. Oyunu acemi şansı diyip kazandık.Trilyoner olduk. Sonra benim adamlarım oldu. Adamlarımla babamı öldürtdüm. Sonra küçük bir ev tuttum. Adamlarımı attım. Eşyalar aldım. Ve param azalınca kumara girdim. Bütün paramı koydum ortaya. Arabamıda verdim kumarda. Vee kaybettim. Çok üzüldüm. Gittim otobüse bindim verdim parayı. Oturmak istiyordum. Çok yorgundum buldum bir yer oturdum. Ondan sonra yaşlı bir teyze bindi. O ayakta kaldı. Sonra yanımdaki adamda pışt pış sen küçüksün büyüklerine yer ver demeye başladı. Ben umursamadım. 2.kere hadi lan kalk o senin nenen yaşında felan dedi.Ben yine umursamadım. 3.sünde sert sert itmeye başladı. Herkes bize bakıyor. Bende olmayan kulağımı ve ei ei ei diyerek dilimi gösterdim. Otobüs halkıda beni sağır dilsiz zannetti. Adamı diğer durakta dövüp kovdular. 2 durak sonra evime geldim hepiniz sa*aksınız diyip indim otobüsten.

Chypie06

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sasuke görmüş heralde yapıyı geei döndü :D