Zombie Wolfie - Cartoon - Cazza144

Cazza144

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0

Zombie Wolfie
Merhaba millet , bugün ilginç bir çalışmayla karşınızdayım.Photoshop'ta çizim yapamayan bir insanım. (maalesef)
Bugün biraz şansımı deneyeyim dedim sanırım oldu gibi . Umarım beğenirsiniz.
Çizimin eskiz hali bana ait değildir.İnternetten bulup photoshopta çizip renklendirdim.

%60 tamamlanmıştır.Projeyi kaydetmeyi unuttuğum için yarım kalan bir yerden başlayıp efektleri de oturtarak tekrar yapacağım.
Şuanki hali efektsiz ve eksiktir.

Sol ön ayağı eksiktir.
Gözü komple eksiktir

Umarım beğenirsiniz
Yorumlarda kırıcı olmamaya çalışın ^^

Etiket
@BurnerTroll @Kuadra @LifeTaker @JusticeWhipsSs @Iskefiyeli18 @RedIsBack @Sergunkorowakurwa @umut_
@rayandu06 @AtomTR

speşil etiket
@Chypie06
[DOUBLEPOST=1420322520,1420322450][/DOUBLEPOST]%60 beyler unutmadan yorum yapın :(

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Ben etiketlerden neden varolmayacağım berbat dehşet :D
ama güzel cartoon networke koy XD

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Kurt tipsiz ama güzel çizmişsin :(

Cazza144

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Burda önemli olan şey - benim açımdan - resmi çekilmiş taratılmamış bir eskizin photoshopta çizip boyayarak dijital hale geçirmek. Benim açımdan önemli olan bu. Ayrıca bir mouse ilr her çizginin üzerinden eğimi ayarlama gölgeleri verme gibi şeyler kolay değil arkadaşlar cidden uğraştırıyor.Eskizi hazırlarken bu kadar zorlanmazsın

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Güzel Olmuş Biraz Tonlamaları Geliştir Daha %60 Mış Bitince Daha İyi Olur Umarım :D
Bir Dahakine Komple Sana Ait Kendi Çizdiğin Çalışma Bekliyoruz :p

Cazza144

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Aksine, birkaç kez yaptım. Normal çizim de yaptım. Pek zorlanmadım. Ön yargı kötüdür.
Çizim yaptım dediğin şeyler basit cartoon head veya karakter falan Keremcim.Onun bile birsürü ayrıntısı olabilir.Tabii sen çizim derken brushla dikdörtgen kafa 2 gözden bahsediyorsun.Bunun gibi ayrıntı isteyen bir çalışmanı görmek isterim.