Zihnini Geri Al - Adventure - Yarı Survival Map

Map ACEMİCEEEE Olarak nasıl olmuş ?

• Kullanılan toplam oy
    8

eneskaptan14

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba herkese internet 2 günlüğüne gitmişti bende bir tane kıytırık şeyler yapıyordum. Sonra map yapiyim dedim yaptım işte uzatacak bir şey yok. Biraz acemice olmuş olabilir. Map sırasında dümdüz yerin ismini bilmediğim için dümdüz yer kullandım. Biliyorum ordan biraz kaybettim üstüne üstüne yerin etrafını kaplamaya üşendim şimdi bazıları mod kullansaydın dın dın. Modlarla alakam yok ve yeni internet geldi direk upload edicem. İlk önce kıytırıktan bir hikaye yazdım buyrun :

HİKAYE :
Başröldeki akın karakterimiz Kafkas köyünde yaşardı ve 1 eşi ve 1 çocuğu vardı. Fakirlerdi ama mutluydular. İşten eve evden işe. Zor para kazanabiliyordu. Küçük evinde 1 yatak 1 koltuk 3 sandalye ve 1 masa vardı. Kıyafetler sandalyelerin üzerindeydi. Eşi ve çocuğu yatakta yatarken akın koltukta yatıyordu. Köyde okul olmadığı için küçük çocuk bakkalda çıraklık yapıyordu. Annesi ise son zamanlar hastaydı ve işe gidemeyip evde dinleniyordu. Son sıralar anne düzelmeye başladı biraz para birikmişti ellerinde ve son anda o Wither geldi. Bütün köydeki herkesi kaçırmıştı. Akın kaçmaya çalıştı ailesiyle beraber ama sadece Akın kaçabilmişti. Köye geldiğinde ise bütün durumu iyi olanlar oradaydı. Sadece fakirleri kaçırmıştı. O sıra Akın hafızasını kaybetti ve sadece eşi ve birde çocuğu olduğunu biliyordu. Wither'in biraz uzaklarında bir köye yerleşti ve orda kalmaya başladı. Amacı ailesini kurtarmaktı...

Bu kadar hikaye resimlere geçmeden önce kıytırık map hakkında biraz bilgi vermek istiyom. Buyrun Bilgiler :
1. Map'taki ticaret olayı köylülerden ve para birimi olan Zümrüt'ten oluşmaktadır. Ana görevlerden ziyade [ana görevler bir şey kazandırmıyo] ara görevler vardır. Onları yaparak daha kolay para kasabilirsiniz.
2. Köydeki heryeri dolaşın heryerden bir şey çıkıyor. Ara görevler veya ara görevlere ihtiyac olucak yer.
3. Evleri falan kırmayın.
4. Size 10x10 bir ev verdik ve yanındada küçük bir tarla. O tarladan ekmek yapıp bir alıcı vardır. Ona satarak az buçuk zümrüt kazanabilirsiniz.
5. Map'a uğraştım ama zırh fiyatları birazcık düşük gibi ama para kasması kolay yani çabuk bitirebileceğiniz bir map ve 3 kişi olsanız bile yine çok kolay para kasabilirsiniz.
6. İtemsiz Withere Mithere gitmeyin arkadaş o tiplere gıcık oluyom.

Resimler :

url=http://hizliresim.com/gAzEYN]
[/url]

Virüs Total :
https://www.virustotal.com/tr/file/...c81a37d0999db16db6db077f/analysis/1436887293/

İndirme Linki :
http://www.mediafire.com/download/xz3un4g6a1ga6lt/Köy+Mapı.rar

enes lol lol

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Harita basit , hikaye basit , kurgular basit , beğenmedim.

Forumİmamı

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
hoş gibide diz harita nedir gülüm yav :/

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Harita çok küçük, aşırı küçük. Buildler fazla iyi sayılmaz. Benim yaptığım gibi düz alanda map yapmışsın ancak çevresinden düzlüğünün görünmesi sıkıntı onu ağaçlar ile orman yaparak kapatabilirdin yada herhangi bir programdan dağlar vb. Haritayla uğraşılmış.. Haritan
iyi yada kötü olsun bu şekilde gelişir zaten insan =)

eneskaptan14

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Harita çok küçük, aşırı küçük. Buildler fazla iyi sayılmaz. Benim yaptığım gibi düz alanda map yapmışsın ancak çevresinden düzlüğünün görünmesi sıkıntı onu ağaçlar ile orman yaparak kapatabilirdin yada herhangi bir programdan dağlar vb. Haritayla uğraşılmış.. Haritan
iyi yada kötü olsun bu şekilde gelişir zaten insan =)
Kardeş sende internetsiz bir hayat geçir 2 gün böyle mal mal şeyler yaparsın emin ol en azından ben böyleyim