Zamanda Yolculuk v1.2 [Adventure Map] [1.8.4] [+150 İndirme]

LegendWH

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzele benziyor ama biraz daha fazla resim koyarsan sevinirim.Henüz indirmeyeceğim.

S

Switcher

Ziyaretçi
Çok fazla soru sordumda bir şey daha :D setblock bende hep 1 blok yana koyuyor ne yapmalıyım ?

x y z ' deki z yi 1 yükselticeksin örneğin 1 1 1 ise koordinat setblockda 1 1 2 dir aslında bunla uğraşmana gerek yok f3 ' e bastığında looking at ' a bakarsan orda doğrusunu veriyor.[DOUBLEPOST=1432741967,1432741927][/DOUBLEPOST]
Güzele benziyor ama biraz daha fazla resim koyarsan sevinirim.Henüz indirmeyeceğim.

Koyarım bi ara.[DOUBLEPOST=1432810505][/DOUBLEPOST]Güncel..

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
AKK nin Bu Hafta Bitmesi Beni Üzdü :( Neyse Çaktırmayın Bu Akşam Bi Yolunu Bulur İndiririm Ben :D

StiLL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bende tam bu haritaya bakıcaktım / v1.2 çıktı güzel oldu hatasız oynarım inşallah :D

StiLL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Harita güzel olmuş , sistemlerde güzel , fakat çok görev var :D biraz sıkıldım ama iyi idi birde sistemlerde şöyle bir şey yapablirdin görevi aldığımızda o basınç plakası kırılsaydı iyi olurdu aynı görevleri görmekten bıktım :D

S

Switcher

Ziyaretçi
Harita güzel olmuş , sistemlerde güzel , fakat çok görev var :D biraz sıkıldım ama iyi idi birde sistemlerde şöyle bir şey yapablirdin görevi aldığımızda o basınç plakası kırılsaydı iyi olurdu aynı görevleri görmekten bıktım :D

Yorumun için teşekkürler eğer bir daha adv harita yaparsam bunları göz önünde bulunduracağım.

Ardart

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel, sanırım WorldPainter ile yapmışsın. Bide şematik kullanmışsın sanırım, heykelleri vb. yaparken.
Kendin yapsan daha güzel olurdu ama, devam edebilirsin map yapmaya :)