Zamana Karşı | Hardcore Parkur | HolyMappers

Map yapmaya devam edelim mi?

• Kullanılan toplam oy
    224

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tebrik ediyorum AtomTR, Shadowsteve çok iyi iş çıkarmışsınız.

Çok teşekkürler :)
abi hayran haftası ne zaman ? :)

7 adet hayran haritası gelince başlar :)
teşekkürler kardeşim :sırıtmak: ancak şu rekorları birileri kırsın artık gerçi bitirmek sabır istio , haritayı biz yapmış olsakda biz bile çogu yerde zorlanıyoruz :sırıtmak:[DOUBLEPOST=1374655311,1374655195][/DOUBLEPOST]

aha tam bn birileri kırsın artık şu rekorları yazdım sen kırdın tebrikler kardesim 2. lige yerlestin sanırım ama suanda bn ekleyemem listeye 1 saat sonra filan eklenirsin .. :sırıtmak:

2 dk ya ekliyorum helal :D

AtomTR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler gamemode 1 gecme hilenizi soleyem cami kirin üstteki sonra ./give komutunu kullanin catiya cikin asagi inin devreleri kırın redstone advanture modda kırılıyo sonra gamemode 1 komutu ile creative olun

Kardeşim ne işsiz adamsın git oyna adam gibi :D
AtomTR İstersen 5 kişi yap mapı :) Ekibini sen kuracaksın, ben seni gördügüm için direk sana söyledim. bu içinizden bir başkasının konusuda olabilirdi ve başkasının konusunada yazabilirdim :)

Kesinlikle tamamsa Özel mesajını bekliyorum :)

Birazdan mesajımı atacağım :)
Mükemmel map olmuş tebrikler HollyMappers

Teşekkürler :)
Çok güzel görünüyor.İndiriyoruum :sırıtmak:

Sonucunu bekliyoruz :D

Helal olsun! 1.ye ekliyorum.

VFørOm€¥

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
çok sağol kardeşim herkezin görüşü farklıdır dicem de biz gercekten çok emek vermistik neyse böyle kişiler hep cıkar , belkide hakikaten begenmemislerdir :/

Ya ben şöyle düşünüyorum hadi diyelim beğenmedin (ki beğenmesen bile o kadar emek var) kendin daha iyisini yap sonra koy foruma HolyMappers tan daha iyi yaptım de bırak ona diğer kullanıcılar karar versin ve oylasın kiminki daha iyi diye tamam hadi daha güzel olmus seninki ama seninkinin daha güzel olması bu mapin kötü olduğu anlamına gelmezki minecraft forumunda birçok güzel map var yabancıların orada bile çok ilgi görür bu map ama bizim bebeler troll lük yaptıklarını sanıp hayırı seçiyorlar faredüşmanı ege abinin dediği gibi internete vizeyle girilmeliki böyle bebeler girmesin.