Youtuber El Kitapçığı {Detaylı Anlatım}

Fsociety

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İzin Alınmadan ALINTI YAPMAYINIZ TEŞŞEKÜR EDERİM.
Youtube Herkesin Bildiğini Tahmin Ettiğim Platform Müzik Dinleyebilir Oyunları İzleyebilir Ve DAHA Neler Neler ?
Peki Senin Sevdiğin Bir Bölüm Varmı ,Oyun Falan Yani ?

Öncelikle Şunu Belirtme Gereği Duyuyorum ALINTI Olmayın ÖZGÜ Olun Emin Ol Böylece Fanların Daha Çok Artacak.
Her Nasıl Oyunlarda Rütbe Varsa Youtube,de Benzer bir şey Var
Şöyle Sıralayabiliriz Sanırım.
---------------------------------------------------

Silver [Gümüş] Play Düğmesi

100.000 aboneye Ulaştığınızda Alacağınız Bir Plaket Diyebiliriz Bunu Gururla Arkadaşlarınıza Fanlarınıza Gösterebilirsiniz !
Gold Play Düğmesi

1 milyon aboneye ulaştığınızda Alacağınız Bu Büyük Ve Göz Kamaştırıcı Plakete Bir Bakın !
Diamond Play Düğmesi

10 milyon aboneye
ulaştığınızda Diamond Play Düğmesiyle ödüllendirilirsiniz. Ödüllerin en büyüğü olan Diamond Play Düğmesiyle YouTube'daki en başarılı içerik oluşturuculardan biri olduğunuzu kanıtlarsınız.
---------------------------------------------------------------------

Öncelikle Saçma Tavırlarınızı Bir Köşeye Bırakın Özgü Olun. Emin Olun Bir Yerlere Geleceksiniz !
Yapmanız GEREKEN VE OLMASI GEREKENLER ;
1=Türkiye,de abi OF TÜRKEY Denilen Bir Olay Var. Yani Hem Sesiniz Hemde Vücut Olarak OLGUN Olmalısınız.
2= Kendinize Güvenin Ve Videoyu Kayda Alırken ''EVEĞT ARĞADAŞLAR BUGUN III I I III VİDEO YAPMAYI DÜŞÜNÜYORUM ÇOK İYİ OLACAK IIII III NE ÇEKİYORDUM BEN ?''
3= Video Çekerken Bilişimle İlgiliyseniz Bilişim Konuşmalarda iyi Olabilirsiniz Vlog , Yapabilirsiniz ! Sadece Kendine Özgü Olanı Bulun.
4= Not Almak Kesinlikle İYİDİR ! Videoyu Çekmeden Önce Not Alın Böylece Karıştırma İhtimaliniz En Aza Düşer !
5=Videoda En Ustalar Bile Hata Yapar {Kamera Arkasını İzleyebilirsiniz Youtuberlerin} Böyle Bir Durumda YAPMANIZ Gereken VİDEO EDİT PROGRAMLARIYLA VİDEO CAN VERMEK Bunun İçin Video Editor Derslerini İzleyebilirsiniz ! Kesin Olan VİDEO EDİTOR Yoksa Video Saçma Olacaktır.
6= Videoda Komik Kesitler Olabilir Yada ÖNEMLİ ANLAR Bunları Videonun Başına Koyarak Videonun Kalitesini Yükseltmiş Olursunuz !
Her Kötü Anı Kesmek Zorunda Değilsiniz O Bölgeyi Editleyerek Daha İyi Sonuçlar Elde Edebilirsiniz.
7= GÜCÜNÜZE GÜÇ KATIN ! Diğer Youtuber Kardeşlerinizi,Abilerinizi İzleyerek Nelere Daha Çok Önem Vermek Gerektiğini Anlayabilirsiniz !
8= Not Alırken Sadece SADE OLMAYIN Kişiliğinizi Yansıtın !
9=En Önemlisi BENCE KÖTÜ YORUMLARLA KANALI BIRAKMAYIN [BİR ÇOK YOUTUBER BU NEDENLE YOUTUBEYİ BIRAKTI ]
Nede Olsa Hepimizin Hataları Vardır ! Kimse Gökten Zembille İnmedi Ya !

10= Açığı Bulun ! En Büyüklerin Bile Düşebileceği Bir Nokta Vardır ! Hedefiniz Orası Olsun
Evet Arkadaşlar CİLT 1 Burda Bitti Toplamda 5 Ciltten Oluşacak Ve Yararı Olacaktır EKLEMEK İSTEDİĞİNİZ VARSA [ÖZELDEN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ]
Saygılarımla ; Fsociety

----------------------------------------------------------
Cilt 2 Kitle Büyüyor !
Evet Arkadaşlar Diyelim Dediklerimi Yaptınız , Bir Kitle Elde Ettiniz Artık Youtubersiniz !

Bu Aşamada Önemli Olan Pes Etmemektir Dostunuzdan Çok Düşmanınız Olacak Videolarınız Özellikle [Çok Like Ve İzlenme Alanlar ] Bazı Sizin Büyümenizi Kaldıramayan Kişiler Tarafından Şikayet Edelicek ,
Sizin Youtube,yi Bırakmanız İstenecektir Bu Aşamada Dik Durmayı Öğrenmelisiniz, Ne Pahasına Olursa Olsun ! Özellikle ÖZGÜN Davrandıysanız Çok Çabuk Büyümüş Olacaksınız SİZ DAHİ Şaşıracaksınız Kaldıramayacaklar ! Sizden Ricam 3 Altın Kurala Uymanız ;
1=Yorumlara Asabi Hatta Mümkünse Cevap Vermeyin [Ama Hepsini Anlayın Videolarında Uygulayın]
2= Sen Video Çekme Gibisinden Gelen Şeyleri Önemsemeyin Öyle Yorumları Silin
3=Saygılı Olun ! Her Ne Olursa Olsun Saygı Önemli !

Artık Biraz Büyüdüğünüze Göre Kendi Çapınızda Bir Site Ve Sosyal Medya Hesapları Açabilirsiniz !
Artık Sosyal medya Ve Web Sitesi Üzerinden Fanlarınızla İlgilenin
Canlı Yayın !

Artık Twitch Gibi Uygulamalarla Canlı Yayın Yaparak Kitlenizi Artırabilirsiniz Ve Haftada 1 Vlog Yapın GÜNCEL KONULAR OLMASINA DİKKAT EDİN ! Canlı Yayın Yaparkende Özgün Olmaya Dikkat Edin !
Evet Arkadaşlar CİLT 2 Burda Bitti Toplamda 5 Ciltten Oluşacak

Saygılarımla ; Fsociety

Son düzenleme:
L

LifeTaker

Ziyaretçi
Ben Youtuber Değilim Ama Yıllardır Youtube Kullandığımı Söyleyebilirim Ayrıntılı [Gerçekten Ayrıntılı ] Bir Çalışma Sonucu 1.Cildi Tamamladım 5.Ciltte Bitireceğim
O zaman söyleyeyim, söylediklerinin hiçbir ekstrası yok, içeriği zenginleştirmen ve senin de ''özgün'' olman lazım. Her yerde var bu

Fsociety

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
O zaman söyleyeyim, söylediklerinin hiçbir ekstrası yok, içeriği zenginleştirmen ve senin de ''özgün'' olman lazım. Her yerde var bu
Eleştirin İçin Teşşekür Ederim Öncelikle , Cilt1 Herkesin Bildiği Gibi Olmalı 2,3,4,5 Cilt Var İçeriği Zenginleştireceğimden Şüphen Olmasın.