Youtube kanalımıza bir kişi daha gerekiyor (Oyuncu Baykuş)

Rodalp

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba millet daha yeni açılmış olan kanalımıza bir kişi daha gerekiyor yaşı önemli deil ama çok küçükte olması ses sorunu önemli deil ayrıca sesim çok ince buna takarsanız SuSesiWSD ye bi bakın derim adamlarda abone var :D ayrıca bize biraz kalın sesli biri lazım ayrıca bu işten para kazanılacak hemde Bursadan biri olursa daha iyi olur :D
not : birde utangaç olmasın adam gibi adam olsun biraz rahat olsun çok ciddi olmasın :D
server açabilse iyi olur kasmasın tabi :D

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Merhaba ben varım :D skype: junior_jo1 sesim kalındır. İstanbuldayım iletişime geçerseniz sevinirim

fatih8410

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
ben bursalıyım 13 yaşım hamacih kurarım server de kurarım utangaç değilim konu açamasını bilirim skypeem:alevci king

White_onizeR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben yaparım abi sesim kalın yaş 14 istanbulluyum nitrado server var hamchi serverde açmayı biliyorum ayrıca molu vs. biliyorum

SisOrBro

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Ben Yusuf Taha Bursada Oturuyorum 14 Yaşındayım Sesim Fazla Olmasada Kalın Ekledim skypeden Xuable17 skypem

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
youtube kanallarından para kazanmak için yüksek bir sponsor bulmanız lazım

BeyazOyuncu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Adım Batuhan 14 yas Ankara dayım Technic launcher ve bukkit hamachi server kurabilirim sesimi mic bozuyor o yzden pek kalın gelmeyebılır

Kratos711

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
yaş 15 adım samet adam gibi güzel bi oyun oynamayı severiz istersen ulaş bana faceden sametcan.tanyeli.18 sese gelince ulaşırsan bana görürsün :D

99cem99

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serverim var sesim kalın rahatım mk :D skype cem.yaz2