Youtube Kanalımın Adını Ne Koymalıyım?

SonTurkk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sa benim bir youtube kanalım var ne isim koytacağım bilmiyorum örnek verirmisiniz mesela sonunda "Oyuncu" olsun istiyorum yardım edermisiniz bu konuda.

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bot Oyunda koy

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Türkçe konuşacağın bir kanala İngilizce isim vermek bence çok mantıksız. Mavi Tasarım deyince havası mı kaçıyor? Hedef kitlen Türk olacağı için İngilizce isim koymanın bir anlamı yok bence.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkçe konuşacağın bir kanala İngilizce isim vermek bence çok mantıksız. Mavi Tasarım deyince havası mı kaçıyor? Hedef kitlen Türk olacağı için İngilizce isim koymanın bir anlamı yok bence.

Çok havalı duruyor diyorsan fince daha havalı duruyor.

Sininen Design

Sininen = Mavi

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Çok havalı duruyor diyorsan fince daha havalı duruyor.

Sininen Design

Sininen = Mavi
Yok havalı durmasından değil benim asıl olayım. Bana göre kelimeler İngilizce yazılınca daha havalı falan olmuyor. Ama Türkçe video çekip, Türklere hitap edeceği bir kanala İngilizce isim koymasını anlamıyorum.

Bu arada Fince diye dil mi varmış? Yeni duydum vallahi.

Tenekesaurus

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yok havalı durmasından değil benim asıl olayım. Bana göre kelimeler İngilizce yazılınca daha havalı falan olmuyor. Ama Türkçe video çekip, Türklere hitap edeceği bir kanala İngilizce isim koymasını anlamıyorum.

Bu arada Fince diye dil mi varmış? Yeni duydum vallahi.

Fince Türkçeye en yakın dillerden. Öğrenmeye başladım yavaştan 1 seneye oturturum.
Seni destekledim bu arada sana karşı bir şey demedim :D