Youtube İşleriyle uğraşan bir arkadaş arıyorum

Fake_Boy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba bir youtube kanalı kurmak istiyorum veya bir youtube kanalına ortak olmak istiyorum logo,intro,arkaplan,wallpaper yaparım daha önce bir kanalda çalışmıştım fakat bıraktım arkadaş hiç video çekmiyo sıkıldım ve bıraktım o kanalı.Ve dalga geçmezseniz sevinirim.

BlackRains

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
"MEĞABA AAKAAŞLAR BENİM ADIM _ _ _ VE YANIMDAKİ DEEĞ _ _ _ VEEĞ BUĞGÜN SİZLEEĞLE MAĞINKIRAĞFT BÖLÜMÜNÜN SÖRVAĞYVIL BÖLÜĞMÜNÜN EPİEK SÜĞPER ULTRA DUPER ÜĞBER BÖĞLÜMÜNÜ OĞNAYACAZ"

Bu şekilde aradığında bulacağın ortağın tarzı böyle olacaktır.
Bence ilham gelmesini bekle. Gerçekten temeli sağlam bir kanalı ancak öyle kurabilirsin. Ve eğer sık video çekme olanağın olmayacaksa ve buna rağmen kanalı kurmayı başarırsan abonelerine tutamayacağın sözler verme.

Bu arada:
Ve dalga geçmezseniz sevinirim.
demişsin. Bir kanal kuracaksan özgüven sahibi birisi de olmalısın. Ve eğer o geçilen dalgalara tenezzül etmeden sevdiğin işe devam edebiliyorsan, o zaman özgüven sahibisin demektir. Gelecekte bunu unutma. Çünkü küçük yaşta kanal açmaya özenen çoğu kişi yorum bölümünde göbeklerce sülalesine, veyahut kendisine sövüldüğünü görüp vazgeçiyor. Kim bilir kimisi de ağlıyordur.

:sgül: