Youtube Ayrıntılı Kanal Tanıtımı içerde ! +200 Abonelik Kanal Sizleri Bekleriz

MahmuTr

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkse Merhaba Arkadaşlar Ben GoldenGamingTR'den Mahmut Bu Gün Sizlere Kanal tanıtımını daha geniş yapıcağım: Kanal Link : http://www.youtube.com/user/GoldenGamingTR21
Yayın Akışım:
Fail Olup Bitmiş Seriler: Minecraft DiverSity,Minecraft Hexxit
Devam Eden Seriler :Minecraft YogBox,ScribbleNauts Unlimited,League Of Legends,Minecraft Mini Games & Hunger Games,Minecraft Survival

Evet Arkadaşlar Eğer Beğenmediyseniz Kanalı Altan Laf Atmayın Ne için Beğenmediğinizi Ve Ne yapmam Gerektiğini Söyleyebilirsiniz ![DOUBLEPOST=1403013307,1402933315][/DOUBLEPOST]Güncel ![DOUBLEPOST=1403083910][/DOUBLEPOST]Güncel ![DOUBLEPOST=1403154793][/DOUBLEPOST]GüNcel !

LaxMean

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hadi tartışında uyarı vereyim.^_^
Tartışma yaratıcak yorumlar konudan silinmiştir.

AtakanErmisKZ

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forum Zaten Bir Tartışma Sitesidir. Forumun Asıl Amacını Bozuyorsunuz.

Heloper

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Daha iyi bir isim daha iyi bir giriş cümlesi ve yapılmamış şeyler daha iyi ilgi görmeni sağlayabilir :) şahsen ben hepsini yapmayı düşünüyorum :=)

MahmuTr

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha iyi bir isim daha iyi bir giriş cümlesi ve yapılmamış şeyler daha iyi ilgi görmeni sağlayabilir :) şahsen ben hepsini yapmayı düşünüyorum :=)
Valla Bir Fikir Verirsen Bende bu addan Sıkılmıştım :)

Heloper

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kendi ismini üretmelisin :) ben açmayı planladığım youtube kanalımı 1-1.5 senedir planlıyorum ne çeksem ismi ne olsa felan diye bulmak zor bence :) ama bu yaz açıcağım bu kanalı sende kendine özgü bir isim bulmalısın akılda kalıcı. :))