Yosunlu Tas Tugla?

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Yosunlu taş ve ya tuğla yapılmıyor.onları jungle temple stronghold dungeon gibi yerlerde bulabilirsin,Ama dediğim gibi onlar yapılmıyor illa onları almam gerek diyorsan az önce söylediğim yerleri bulup kazmayla onları parçalayıp alabilirsin.

Gereksizİnsan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yosunlu taş ve ya tuğla yapılmıyor.onları jungle temple stronghold dungeon gibi yerlerde bulabilirsin,Ama dediğim gibi onlar yapılmıyor illa onları almam gerek diyorsan az önce söylediğim yerleri bulup kazmayla onları parçalayıp alabilirsin.
peki o dedigin yerleri nerden bulucam ?

nbreys

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
spawnerlar var ya zombi çıkıyo creeper iskelet felan orada oluyor ama oraya bolca meşale koy :D bunu bil

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
yo
peki o dedigin yerleri nerden bulucam ?
sunlu tuğlayı sadece stronghold larda bulabilirsin.stronghold u bulmak için ise ender gözlerini havaya at onlar yere indiğinde onların yere indiği noktayı kaz orası,Orada bolca yosunlu tuğla bulabilirsin.NOT:stronghold aynı zamanda end portalının tek bulunduğu yerdir.

Gereksizİnsan

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
yo
sunlu tuğlayı sadece stronghold larda bulabilirsin.stronghold u bulmak için ise ender gözlerini havaya at onlar yere indiğinde onların yere indiği noktayı kaz orası,Orada bolca yosunlu tuğla bulabilirsin.NOT:stronghold aynı zamanda end portalının tek bulunduğu yerdir.
kardeş dediğin olayı yaptım enderman öldürdümn ender incisi alıp onu göze cevirdim fakat bunu nerde yaparsam yapayım en fazla 10 kare uzaklasıp yere düşüyorlar ? yani heryerde stronghold denen sey yoktur :D dediğini dogrumu yaptım acaba ? bir süre saonra parçalanıyor bu arada

Maximillian

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tek bi tane atıp bulamazsınız her attıgınız gitceniz yönü gösterir ,youtubeda var videoları izleyin ..

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
kardeş dediğin olayı yaptım enderman öldürdümn ender incisi alıp onu göze cevirdim fakat bunu nerde yaparsam yapayım en fazla 10 kare uzaklasıp yere düşüyorlar ? yani heryerde stronghold denen sey yoktur :D dediğini dogrumu yaptım acaba ? bir süre saonra parçalanıyor bu arada
pato arkadaşım doğru söylüyor,Onlar çok az uzaklaşdıkları için bir sürü gerekiyor ve hepsini kullanma bir kaçını portal a ayır.

omertitanic1997

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tuğla yapmak için ;

kil bulun kıyılarda olur..

kil.png

sonra onu kürekle parçalayın 3 parça olur ....

parçala.png

onu o 3-4 parçayı fırında pişir...

fırında pişir.png

ondan sonra tuğla parçası olur ...

onuda çalışma masasında fotoğraftaki gibi kullan...

çalışma masası.png

işte bu kadar...