YorgunOyuncu.Nitrado.Net || Hub Server || Reklamcı Alımı

ahmettarik5834

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Serverimizde Online Sorunu Yaşıyoruz. Bundan Dolayı Servere Girenler De Online Az Diye Çıkıyorlar. Bunun İçin Bize Gerçekten İşini Yapacak Bir Rekalmcılar Lazım.

Alıma Katılmak İçin Gerekli Olanlar:

Adınız :
Skype Adresiniz :
Reklamıcılıktaki Tecrübeniz : (Az|Orta|Yüksek)
Reklamcı olmayı yetkilerinden dolayımı yoksa reklam yapmak için mi iştiyorsunuz :
Minecraft Nickiniz:
Minecraft Oynayan Arkadaş Çevreniz Fazla Mı :

Bunları Doldurup Yorum olarak Gönderirseniz Seviniriz :)

alihancrmn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Başvuru yaparsam ve işimi iyi yaparsam yetkim yükselecek mi

Oyuncu84

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız :Muhammed
Skype Adresiniz :minehacker84
Reklamıcılıktaki Tecrübeniz : (Az|Orta|Yüksek): Orta örneğin bir serverde reklam yapacaksam reklam için he ryolu denerim
Reklamcı olmayı yetkilerinden dolayımı yoksa reklam yapmak için mi iştiyorsunuz : Hem yetkilerden hemde reklam yapmak bence güzel bi iş
Minecraft Nickiniz:CyberNeon
Minecraft Oynayan Arkadaş Çevreniz Fazla Mı :Vlla bir ara server açtım ama kapatmak zorunda kaldım o ora arkadaşlarım baya oldu

alihancrmn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Adınız : Alihan Çerman
Skype Adresiniz : alihan.cerman
Reklamıcılıktaki Tecrübeniz : (Az|Orta|Yüksek): Yüksek
Reklamcı olmayı yetkilerinden dolayımı yoksa reklam yapmak için mi iştiyorsunuz : Serverde Bir Yetki Almak İçin.Çünkü Server Muhteşem
Minecraft Nickiniz: ShadowShak
Minecraft Oynayan Arkadaş Çevreniz Fazla Mı : 100-200 Tane

Viltrix1

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Adınız :Yiğit
Skype Adresiniz :Yiğit Ayık
Reklamıcılıktaki Tecrübeniz : (Az|Orta|Yüksek) ortayla yüksek arası1 kaç günde geriemeyebilirim ama en ama en fazla 1 hafta içinde en az 20 oyuncu gelir size yeterse...
Reklamcı olmayı yetkilerinden dolayımı yoksa reklam yapmak için mi iştiyorsunuz :Büyük ölçüde reklam yapmak için severim bunu çünkü :)) ama her insan 1 kÂr olmasa bi insan hiç bi iş yapmaz fazla yetki istemem ama olsa yine iyi olur en fazla bi rehber kadar... ama serverin doldunu göreceksiniz...
Minecraft Nickiniz:Viltrix
Minecraft Oynayan Arkadaş Çevreniz Fazla Mı :evet 10-15 kişi vardır ve onlarında benim tanıdığım en az 20-30 tane var ki sürekli mc swde dolaştıklarınıda söleyeyim toplam benim tanıdım 70-80 arkadaş vardır onlarında toplam 100-150 vardır...
DİKATTE ALIRSANIZ SEVİNİRİM :)

ahmettarik5834

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adınız :Yiğit
Skype Adresiniz :Yiğit Ayık
Reklamıcılıktaki Tecrübeniz : (Az|Orta|Yüksek) ortayla yüksek arası1 kaç günde geriemeyebilirim ama en ama en fazla 1 hafta içinde en az 20 oyuncu gelir size yeterse...
Reklamcı olmayı yetkilerinden dolayımı yoksa reklam yapmak için mi iştiyorsunuz :Büyük ölçüde reklam yapmak için severim bunu çünkü :)) ama her insan 1 kÂr olmasa bi insan hiç bi iş yapmaz fazla yetki istemem ama olsa yine iyi olur en fazla bi rehber kadar... ama serverin doldunu göreceksiniz...
Minecraft Nickiniz:Viltrix
Minecraft Oynayan Arkadaş Çevreniz Fazla Mı :evet 10-15 kişi vardır ve onlarında benim tanıdığım en az 20-30 tane var ki sürekli mc swde dolaştıklarınıda söleyeyim toplam benim tanıdım 70-80 arkadaş vardır onlarında toplam 100-150 vardır...
DİKATTE ALIRSANIZ SEVİNİRİM :)
Skype de birden fazla Yiğit Ayık vardı. Bu nedenle size ulaşamadım. Skypem : ahmettarik5834 . Eklerseniz Sevinirim.

Viltrix1

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Skype de birden fazla Yiğit Ayık vardı. Bu nedenle size ulaşamadım. Skypem : ahmettarik5834 . Eklerseniz Sevinirim.
skypeınıza istek gönderdim sizden cevap bekliyorum açık olduğum saatler sabah 11 akşam 1 (gece) ama yaz okuluna gitimden dolayı 1den gelebilirim en geç