Yöneticiler ve craft_man'ın buraya bakmasını rica ediyorum

Pringless

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba sevgili değer Minecraft Türkiye ekibi bu konuyu önemle okumanızı rica ediyorum,
https://forum.gamer.com.tr/threads/gta-sa-uzayli-gÖrdÜm.135223/#post-683774
Bu arkadaş gibi herobrine gördüm,Gta sa'da uzaylı var diye yalanlar atarak boş boş yan hesap açıp kendini beğendiren kişiyi Kıdemli üye yapiyorsunuz hemde boş boş mesajlar yazıyor

Bunun gibi birçok boş Kıdemli üye alıyorsunuz daha isim vermiyeceğim fakat Tariyo76,dberkay ve Preatorian gibi değerli üyeleri kıdemli yapmıyorsunuz oysaki onlar forumun en iyi üyelerindendirler bende öyle olmaya çalışıyorum eğer bu adamlar sizin hoşunuza gitmese bile bu forumun üyelerinin hoşuna gidiyor onlar hak ediyor gereğinin yapmanızı rica ediyorum çoluk çocuğu kıdemli yapmaktan çok hak edenleri yapmalısınız.

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Abi tamam lafın ucu bize de giriyor da bu işin ucunda torpil yok craft_man benim amcam yada amcamın oğlu değil forum yönetimince kararlaştırılıyor bunda torpil olamaz sizi de kasıtlı yapmıyor değiller mümkünse ben olmayım sen ol ciddiyim nasıl olsa aynı zamanda minecraft ustasıyım benim için bu saatten sonra farkeden hiçbir şey yok yine konulara girer bildiğim konuda insanlara yardım ederim arada bir espiri yapar ortamı ısıtırım bende çok açtım öyle konular
http://minecrafting.gen.tr/threads/allahini-seven-ÜstÜme-su-atsin-d.25366/
Hem de galiba minecraft genel bölümüne açmışım

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
1-2 tane küfürlü yorumu olan kıdemli üye vardı rapor ettim hala bir şey yapmadılar.

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Madem herkes eşit rütbe olmasın kıdemli pek bir işe yaramıyor zaten en son istediğim şey kıdemlilik

Rütbeler kişilere ek özellikler katmıyor onlar yine insanlar rütbenin amacı insanları forumda paylaşıma yitmek ki forum bunun iyin vardır rütbesiz bir forum hayal edemiyorum hiçbir üyenin amacı yok düşünsene herhangi bir rekabetde yok.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Rütbeler kişilere ek özellikler katmıyor onlar yine insanlar rütbenin amacı insanları forumda paylaşıma yitmek ki forum bunun iyin vardır rütbesiz bir forum hayal edemiyorum hiçbir üyenin amacı yok düşünsene herhangi bir rekabetde yok.
eskiden hepimiz bu forumda toprak kazıcı değil miydik?

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Özelliği falan yok herkes gibi olması gereken de bu zaten..

Evet şu an bir özelliği yok sadece foruma üye davet edebiliyorlar ancak şimdi zaten forum üyelikleri açık.
Bizim extra kişi banlatma imkanımız yada bir yerden torpilimiz yok yani normal bir üyeyiz.

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Evet şu an bir özelliği yok sadece foruma üye davet edebiliyorlar ancak şimdi zaten forum üyelikleri açık.
Bizim extra kişi banlatma imkanımız yada bir yerden torpilimiz yok yani normal bir üyeyiz.

ya sen bende hep çevrimdışısın beni engelledinmi bişeymi olduda öle oluyo bi anlamadım gitti :S ve pardon konuyu bozdum ve kıdemli üye sadece bi ünvan ve insan davet ediyo

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0