YKTHOSTING.COM | Bilgilendirme.

YKTHosting.Com

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba forum üyeleri. Bu pislik oyuna benide dahil ettikleri için çok üzgünüm. Bunun farkında olmamam benide bu hataya sürükledi. Piyasada 5 Tlye 10 tlye satılan minecraft premiumlar minecraftın açığı bulunarak yada bedava minecraft premium veren sitelerden değil !!! Böyle bir şey yok lütfen şu linke tıkla premium olacak gibi 5 yaşındaki çocukların bile inanmadığı oyunlara gelmeyin.
Gelelim hapis neden hapis ??? neden suçlu oluyorsunuz. !!!

Ben tedarikçimden tanesi 3 tlye 50 - 60 adet premium satın alıp müşterilerime bol bol premiumlar dağıtıyordum. Kendisi heralde bir açığını buldu diye düşünerekten !!
Fakat aradan 1 ay geçti herkesin premiumu silinmeye başladı. Bende satın aldığım bu çocuğa hakkında işlem başlatmakla tehdit edip gift codelarını nasıl elde ettiğini öğrendim. Öğrenmez olaydım !!
Tekrardan söylüyorum piyasadan 10 - 15 tlye asla ama asla premium almayınız siz premiumunuzu aktif ettikçe mojang sizi suç ortağı olarak ip adresini kaydediyor ve belkide hakkınızda işlem başlatma girişimlerine bile bulunabilir. Belkide başlatmıştırda.

Gelelim bu gift codelarını nasıl elde ediyorlar.
Bazı yurtdışı kaynaklı (Hacker) sitelerinde yabancıların kredi kartı bilgileri paylaşılıyor. Bizim bu akıllı arkadaşlarımızda bunlarla kendilerine oyun satın alıyor vs vs...
daha sonra kredi kartı sahibi şikayet açıyor mojang kredi kartı sahibine parasını geri ödemek zorunda kalıyor. Premiumuda pasif ediyor. Sizce zarara uğrayan Mojang bu işlere sessizmi kalır. Hadi mojang sessiz kaldı diyelim. Yeni internet yasası gelirse ne olacak ?
Ben vpn kullanırım ipmi değiştiririm satın alırım diyenleri duyar gibiyim. Yeni internet yasasında vpn'nin fayda etmeyeceğini duymuşsunuzdur umarım.

Bundan sonra yapmanız gereken 10 - 15 tlye alınan premium üyeliklerinize ne olursa olsun girmeyiniz. Suça ortak olmayınız.

Tüm forum halkı inanın ki premium tedarik ettiğim insanların bu yollarla premium elde ettiklerini bilmiyordum ve size sınırsız premium vaadettiğim için özür diliyorum.

W

WitherMan

Ziyaretçi
Merhaba adminlerim ve forum üyeleri. Bu pislik oyuna benide dahil ettikleri için çok üzgünüm. Bunun farkında olmamam benide bu hataya sürükledi. Piyasada 5 Tlye 10 tlye satılan minecraft premiumlar minecraftın açığı bulunarak yada bedava minecraft premium veren sitelerden değil !!! Böyle bir şey yok lütfen şu linke tıkla premium olacak gibi 5 yaşındaki çocukların bile inanmadığı oyunlara gelmeyin.
Gelelim hapis neden hapis ??? neden suçlu oluyorsunuz. !!!

Ben tedarikçimden tanesi 3 tlye 50 - 60 adet premium satın alıp müşterilerime bol bol premiumlar dağıtıyordum. Kendisi heralde bir açığını buldu diye düşünerekten !!
Fakat aradan 1 ay geçti herkesin premiumu silinmeye başladı. Bende satın aldığım bu çocuğa hakkında işlem başlatmakla tehdit edip gift codelarını nasıl elde ettiğini öğrendim. Öğrenmez olaydım !!
Tekrardan söylüyorum piyasadan 10 - 15 tlye asla ama asla premium almayınız siz premiumunuzu aktif ettikçe mojang sizi suç ortağı olarak ip adresini kaydediyor ve belkide hakkınızda işlem başlatma girişimlerine bile bulunabilir. Belkide başlatmıştırda.

Gelelim bu gift codelarını nasıl elde ediyorlar.
Bazı yurtdışı kaynaklı (Hacker) sitelerinde yabancıların kredi kartı bilgileri paylaşılıyor. Bizim bu akıllı arkadaşlarımızda bunlarla kendilerine oyun satın alıyor vs vs...
daha sonra kredi kartı sahibi şikayet açıyor mojang kredi kartı sahibine parasını geri ödemek zorunda kalıyor. Premiumuda pasif ediyor. Sizce zarara uğrayan Mojang bu işlere sessizmi kalır. Hadi mojang sessiz kaldı diyelim. Yeni internet yasası gelirse ne olacak ?
Ben vpn kullanırım ipmi değiştiririm satın alırım diyenleri duyar gibiyim. Yeni internet yasasında vpn'nin fayda etmeyeceğini duymuşsunuzdur umarım.

Bundan sonra yapmanız gereken 10 - 15 tlye alınan premium üyeliklerinize ne olursa olsun girmeyiniz. Suça ortak olmayınız.

Tüm forum halkı inanın ki premium tedarik ettiğim insanların bu yollarla premium elde ettiklerini bilmiyordum ve size sınırsız premium vaadettiğim için özür diliyorum.
Yeni yasa geldi artık yapsınlar bakın ne oluyor !

WitherAnether

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İçerik JusticeWhip tarafından kaldırıldı.

Moderatör tarafından düzenlendi:

Aimgostr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
VDS Sunucu almak istiyorum fakat sitede başka ürün seçin gibi şeyler yazıyor. Sitede bir sorunmu var?

NeoTürk

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Satisi durdurdular vergi cezasi aldiklari icin büro ariyorlar

Aimgostr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ykthostingin sitesi yenilenmiş fakat tam yapılmamış galiba satışlar tekrar başlıyacakmı?