Yine bir EPİK çalışma yine Hakan35 Antik Yunan Tapınağı! Gözleriniz Kamaşacak!

Hakan35

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Herkese tekrar merhaba! Bugün sizlere yaklaşık olarak 8 saattir üzerinde çalıştığım bir Antik Yunan Tapınağını göstereceğim.Yapı açacağımız bir server için boss savaşları sırasında kullanılmak için planlanıp yapılmıştır. Beğenip beğenmediğiniz yönleri söyler veya eleştiri yaparsanız çok mutlu olurum bu sayede eksik olan yönlerimi tamamlamaya çalışırım umarım beğenirsiniz. Konumu inceleyen herkese teşekkürler!

Resimler:

Lütfen unutmayın, yorumlarınız benim için en değerli hediyedir.

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Fikir güzel ama çok kaba durmuş. Yani dışarda ana yapının üstüne desen ekleyememek kötü. Yani burda senin çok kabahatin yok. Oyunla ilgili.
Yunan tapınaklarında daha çok ana bir tanrı olur. Başta. Mesela o yapının bir tarafını kısa olan taraflarından birinin arkasını kapayıp. Oraya yanda duran heykellere göre daha heybetli görünecek bir heykel koyarsan daha uyar.

Hakan35

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Fikir güzel ama çok kaba durmuş. Yani dışarda ana yapının üstüne desen ekleyememek kötü. Yani burda senin çok kabahatin yok. Oyunla ilgili.
Yunan tapınaklarında daha çok ana bir tanrı olur. Başta. Mesela o yapının bir tarafını kısa olan taraflarından birinin arkasını kapayıp. Oraya yanda duran heykellere göre daha heybetli görünecek bir heykel koyarsan daha uyar.
zaten yapının arka kısmına iç tarafa bir taht yapacağım orada da boss çıkacak işte :D yorumuna da katılıyorum minecraftta yuvarlak sütünlar vardı da biz mi yapmadık yani :D en estetik şekilde yapmaya çalıştım tabi yuvarlak görünmesini sağlamak içinde yapıyı bi 50 kat daha büyük yapabilirdim ama yapmadım :DD

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Çok güzel iç tasarımın var. Dışı çok basit ve düz, ayrıca heykeller de hazır heykeller :) Dışını değiştir bıraz :)

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
:p bos için yer eklerseniz güzel durur o zaman.

Hakan35

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çok güzel iç tasarımın var. Dışı çok basit ve düz, ayrıca heykeller de hazır heykeller :) Dışını değiştir bıraz :)
heykelleri o internetteki adamın bacak ve kol tasarımlarına bakarak yaptım :D gövde ve kafa bana ait laf söyletmem :Ddışını da değiştiremiyorum ki :D detay eklesem kötü duracak yani belli Yunan Tapınağı bu :D

Hasantu77

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ellerine sağlık bütün ellerini öpüyorum.=:D

GT-P3105 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MCMerT3407

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Cok guzel olmus bayagi ugrasilmis.

Turkcell Maxi Plus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi