Yine ben yeni olduğum için yardım edin.

FatalRhymer61

Marangoz
En iyi cevaplar
0
arkadaşımla mc oynicam ama nasıl lütfen yardım edin !!!!!

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
2yolu var ya oyunu satin alacaksin yada cracklisini bulup indireceksin bukadar basit :D

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
oyuncu adini gir oyunu baslat ordan singplayer-tekliyi seç haritani olustur gir oyna

FatalRhymer61

Marangoz
En iyi cevaplar
0
arkadaşım peki benim oynadığım yere nasıl gircez beraber oynamak istiyoruz da.
:)[DOUBLEPOST=1378582858,1378582778][/DOUBLEPOST]mesela gel beraber oynayalım nasıl olcak????

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
arkadaşım peki benim oynadığım yere nasıl gircez beraber oynamak istiyoruz da.
:)[DOUBLEPOST=1378582858,1378582778][/DOUBLEPOST]mesela gel beraber oynayalım nasıl olcak????

server indir minecrafin sitesinde mevcut 2nizde hamachi indirin biriniz ag kurup digeride onun hamachi agina kasilsin serveri açin hamachinin ipsini kullanin

FatalRhymer61

Marangoz
En iyi cevaplar
0
aynı modeme bağlıyız. Hakan abi var üst katımızda int bizim birlikte kullanıyoz nasıl olcak peki. Varya hele bi oynayalım. Sana hep dua edicem çok yardımcı oluyosun. :utanma:

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
aynı modeme bağlıyız. Hakan abi var üst katımızda int bizim birlikte kullanıyoz nasıl olcak peki. Varya hele bi oynayalım. Sana hep dua edicem çok yardımcı oluyosun. :utanma:

biriniz teklide oyunu açsin ve esc tusuna basip ordan lani aç desin digeride coklu oyuncu yerinden girip ordan arkadasinin haritasina baglansin yanliz minecraft versiyonlarinizin ayn olmasi lazim(isine yararsa 1begeni yeter)

FatalRhymer61

Marangoz
En iyi cevaplar
0
1 beğeni değil 1000 beğeni bile yetmez saol. Denerim hata yaparsak sana danışrım.