Yıldırım efekti yok

BarbarGGB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecrafta giriyorum serverime girip /lightning yazıyorum etraf aydınlanıyor ama yıldırım efekti göremiyorum yardımcı olabilir misiniz ?

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
/lightning komutu sizin baktığınız yere yıldırım düşürür. Eğer uzaklara bakıyorsanız bu yıldırımı göremezsiniz. Yakınlara bakıyorsanız yıldırımın düşüşünü görürsüznü düştüğü yeri yakabilir de. Eğer yine de göremiyorsanız Essentials plguinizde veya MineCraft kaynak dosyalarınızda bir eksik olmalı.

BarbarGGB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
/lightning komutu sizin baktığınız yere yıldırım düşürür. Eğer uzaklara bakıyorsanız bu yıldırımı göremezsiniz. Yakınlara bakıyorsanız yıldırımın düşüşünü görürsüznü düştüğü yeri yakabilir de. Eğer yine de göremiyorsanız Essentials plguinizde veya MineCraft kaynak dosyalarınızda bir eksik olmalı.
npc plugini de kullanıyorum ve yıldırım atan bir npc yaptım fakat yine yıldırımı göremedim minecraft dosyalarımın hangisinde eksiklik olabilir

M

MUHDE

Ziyaretçi
Optfine Kullaniyor iseniz böyle bir hata söz konusu veya daha önce bir mod yükledi iseniz onun kalıntılarıdır büyük ihtimal bu yüzden minecraft dosyalarinizi tekrar yüklemenizi tavsiye ederim.

BarbarGGB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
şimdi dikkat ettim zan's minimap kullanıyorum ve yer işaretlerken yıldırım kullanıyor zan's minimap ancak 1.6.4 te o modu kullanmadığım için yıldırım hatası da almıyorum

M

MUHDE

Ziyaretçi
Oyunu silip tekrar yükler iseniz sorun cozulecektir.

BarbarGGB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
denedim ama olmadı ışık var ama yıldırım yok yine biri bu efekti görebildiği bir .minecraft verebilir mi y ada sorun ayarlarda mı ?

M

MUHDE

Ziyaretçi
Parcacik efeklerini full yaparak deneyin hicbir mod kurmadiginiza eminmisiniz ?

M

MUHDE

Ziyaretçi
Eyer hicbir sekilde göremedi iseniz java yıldırımı desteklemiyor olabilir javayi silip tekrar yükleyin.

BarbarGGB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.6.4 de vardı yıldırım bir arkadaşım da aynı hatayı alıyor

BarbarGGB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
önemli yıldırım asaı yapıcam ve kimi öldürdüğümü göremiyeceğim

M

MUHDE

Ziyaretçi
Vurdugunuz yere simsek caktigini anlayabilirsiniz zaten..