Yetkililerden Rica Ediyorum, Konu Silinsin Lütfen.

uludogan43

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
umut sadece ılk gırenleremı bol davranıcan _ yapma * eski oyunculara bir şeyler ayarla

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi çarşamba açılyor dimi yarın ? abi ütfen nolur 2 de aç 3 de giremem hem en son yaptıklarımız duryodur inş. bu sabah yaptıklarımız yada öğlen her neyse :D

RepublicanSensei

ˢᵖᶤᵍᵒᵗ ᵈᵉᵛᵉˡᵒᵖᵉʳ
En iyi cevaplar
0
Anti join bot plugini yardımcı olabilir

batuhan3326

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
iyce cocuk oyuncagına döndü resmen is. milletin emegine yazık.

mete87

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
keşke oda gideydi
Gravity (Vorbow) bi inek için amba laf ettin söyleseydin ben verirdim lan 2 ine kaltıüstü[DOUBLEPOST=1386150441,1386150218][/DOUBLEPOST]Umut abi bence ilk giren 10 kişiye felan 10k kadar filan bi para ver çünki hepimiz çok şey kaybettik mesela ben server çökmeden önce 70k param 60k ya aldığım ahır ve 2 katır 1 atım vardı ama en baştan iyi oldu aslında iyi rekabet olur.

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
umut abi kaç gibi açıcaksın 1 de aç bence 1 iyi ? ayrıca biz eskie oyuncularada bir şey ayarla ben villamı isterim sen bilyon umut abi 3.şehirdeki villam :D
hatırlarsın umut abi sen dizmiştin içini :D peşin vermiştim .D onu geri verebilirmisin ?[DOUBLEPOST=1386154003,1386153890][/DOUBLEPOST]hı tm 2 de açılyomuş abi bak tam 2 de dimi tm o zmn ben girerim

mete87

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
umut abi kaç gibi açıcaksın 1 de aç bence 1 iyi ? ayrıca biz eskie oyuncularada bir şey ayarla ben villamı isterim sen bilyon umut abi 3.şehirdeki villam :D
hatırlarsın umut abi sen dizmiştin içini :D peşin vermiştim .D onu geri verebilirmisin ?[DOUBLEPOST=1386154003,1386153890][/DOUBLEPOST]hı tm 2 de açılyomuş abi bak tam 2 de dimi tm o zmn ben girerim
Ramazan herkese villası felan verilirse ozaman bende 70k param 2 katır 1 atımı evimi inek ahırımı isterim kimin neyi olduğunu umut nerden bilcek herkes kafasından bişiyler uydurur kendine sonra haksızlık olur

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
mete umut abenim villam olduğunu bililiyor hatta o sw çökmeden dakkalar önce villamdaydı :D[DOUBLEPOST=1386157415,1386157379][/DOUBLEPOST]Geri Sayım Son 16 Dakika !

KaanTALU

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
white list eklermisin ProPlay nickim ?

JohnProst1

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Johnprost Nickim White List Eklermisin [ Son 1 Dakika.. ]

killerofthem

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
aynen bu oyunda emek harcayanlara hileci , hile yapanlara ise emekçi muamelesi gösteriliyor

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
benim sana diyeceğim hiç girme gidersin bak spwan yoktu en son belki eklemişlerdir spwan olmazsa para kazanamazsın , diyebilirsin spwanla ne alakası var ? sadece iş yaparak para kazanamazsın madende satarsan çok hızlı kazanırsın ben öle yapmıştım ilk seferde silinmeden önce 100bin paraya çıkmıştı ama spawn vardı madendeyken spawn yazıp gidiyorduk ne güzel şimdi yürümek istesen uzağa gitmen lazım çünkü yakınlardaki yerleri hep bitirirler uzak yerden de oraya gitmek 50 dkkını alır doğru yolu bulursan :)