Yetkililerden Rica Ediyorum, Konu Silinsin Lütfen.

Umut_Yazar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ne istediysem abi spawn yok ya spawn diye bir şey yok oynanmazki!!server kötüki hakediyor kötülenmeyi abi bakın bir sürü sorun var çözmüyorsunuz pluginler çok fazla ve bazıları bilinmiyor bile ad olarak karışmış birbirleriyle çakışıyor yok kervanmış hadi kervan güzel bişi tamam diyekte mh yok şehirde sen afkken gelip atını şiş kebap yaparlarsa birde benim inek ahırım vardı kapı açık değildi hadi yanlışla unnutum açık adam çiti nasıl açıcak ? çit kapıyı nasıl açıcak abi wgliydi ? çok plugin yükledim geri aldın daha şehir sistemlerini oturmadan savaşları başlattın kralda zaten bişi yapamıyor 3 kişiyle savaşa soktu adamlar ful dia biz demirle şehirde ticaret için adam kalmadı!
Lan iki gün önce g*tümde dolanıyordun, bırak. Savaş başlatmadım ben kafanıza göre iş yapmışsınız.[DOUBLEPOST=1385742255,1385741231][/DOUBLEPOST]
girmeye değmez spawn yok at koruması yok server geri alındı eşyalar gitti online sayısı az madendeyken eve gitmeniz spawn yokken 5 saate gidersiniz artık herkees elmas set oldu nerdeyse hepinizi keserler benden demesi tek plugin wg
AL BAK BAKALIM ONLINE SAYISI AZMIYMIŞ

mete87

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:çerçeve:

Son düzenleme:

Umut_Yazar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Umut west şehrine gelen kervanı yağmaladım kervan yağmalamak oyunun amacı neden banladınız beni? Oyundan Matthewrox ben.[DOUBLEPOST=1385748975,1385748630][/DOUBLEPOST]Umut west şehrine gelen kervanı yağmaladım kervan yağmalamak oyunun amacı neden banladınız beni? Oyundan Matthewrox ben..[DOUBLEPOST=1385749026][/DOUBLEPOST]Umut west şehrine gelen kervanı yağmaladım kervan yağmalamak oyunun amacı neden banladınız beni? Oyundan Matthewrox ben.[DOUBLEPOST=1385749116][/DOUBLEPOST]Umut west şehrine gelen kervanı yağmaladım kervan yağmalamak oyunun amacı neden banladınız beni? Oyundan Matthewrox ben.[DOUBLEPOST=1385749151][/DOUBLEPOST]Umut Allah aşkına bana herkes içinde bi söyle weste giden adamı kestim diye neden ban yiyorum ben ya ? kervan kesmek serverin amacı değilmidir[DOUBLEPOST=1385749206][/DOUBLEPOST]Umut west şehrine gelen kervanı yağmaladım kervan yağmalamak oyunun amacı neden banladınız beni? Oyundan Matthewrox ben.[DOUBLEPOST=1385749327][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar serveri kötülemiyorum ama yorumumu okuyorsanız bilinki adminler hak yiyor server çok güzel kervanlar felan benim oynadığım en iyi serverlerden biri ama ben sadece pvp açık alan yolda weste giden bi kervanı yağmaladım için banlandım isterseniz bakın kervan sistemi ayrıntılarıyla anlatılıyor birde bana kervan yağmaladığım için ban attılar servere girerseniz saçma kurallardan dolayı emekleriniz boşa harcanabilir benim gibi umut bilki ben senin serverini kötülemyorum ama ben bunu hakedicek bir şey yapmadım ve servere başladığım günden beri 5-6 saat girip kastım o hesabı beni banlamaya hakkın yok
LAN NE SPAM YAPIYOSUN OTO BAN ATMIŞ GERİZEKALI Bİ KERE SÖYLESEN AÇARIM

mete87

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:çerçeve:

Son düzenleme:

Umut_Yazar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Umut oto ban atmadı ali bb diyip attı oto ban nezaman dan beri iyi geceler seni uyardık diyo[DOUBLEPOST=1385756943,1385756633][/DOUBLEPOST]
Umut açtın ve sende aynı şeyi yaptın beni dinlemedin alı banladıysa bi bildiği vardır dedin alı olayı dinlemeden banladı üyelerinize böylemi davranıyosunz gelince sorsaydın beni kendine olayı araştırdınmı diye günlerdir 4-5 saatir oynuyorum serverinizde bu yaptığın emek hırsızlığı[DOUBLEPOST=1385757062][/DOUBLEPOST]
Ve bilki ben emeğimi böyle kolay yedirtmem burdan hep spam yapıcam çünki ben o serverde yaklaşık 4 gündür 4-5 saat oynuyorum sen o kervanları götürürken nekadar yoruluyoruz biliyomusun geçen gün w tuşu yerinden çıktı geri taktım ve sen buna rağmen beni banlıyorsun[DOUBLEPOST=1385757094][/DOUBLEPOST]
Ali yaptıysa bi bildiği vardır diyosun ama Allah tan başka kimse hatasız olamaz alide hata yapabilir bunu bil!
Arkadaşım bak banını açıcam ali gelince adam akıllı konuşucaz hep beraber eğer haksız bulursam banlarım seni. Şimdi bütün spamlarını sil. Hadi açtım banını.

Son düzenleme:

mete87

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım bak banını açıcam ali gelince adam akıllı konuşucaz hep beraber eğer haksız bulursam banlarım seni. Şimdi bütün spamlarını sil. Hadi açtım banını.
Kardeşim forumda kaldırma olmadığı için düzenleden değiştiriyorum sende bakabilirsin yorumları silme yok.

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
umut abi sw ye girmeremedim k.b monitor bozulmuştu :D şimdi yeni aldım giryom :D

burgos12

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
burak32 NİN BANINI AÇARMISINIZ BAKIN HERKESİN ÖNÜNDE YAVLARIYOM YA İTEMLERİ 0 LAYIN IP BAN VAR KALDIRIN BAŞKA ÇARLA GİRİCEM LÜTFEN

KillAykut43

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serverini Sunucu Şikayetleri Bölümünde Şikayet Etmişler Gelmekte Biraz Kuşku Duydum Ama Kule Savaşlarını Duyunca Gelmeye Karar Verdim

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
kule savaşımı aykut abi geri gidersin bence hiç girme