Yetkililerden Rica Ediyorum, Konu Silinsin Lütfen.

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu nebicim sw la mh yok 6bine bir eyer satılıyor girmeyin beyler

killerofthem

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
vip alcaktım ama ban attınız banı açarsanız vip alcam[DOUBLEPOST=1385668270,1385668167][/DOUBLEPOST]
Ne demek arkadaşım kervan yapmayın. Sana mı sorucam ben ne yapıp yapmayacağımı? Beğenmiyorsan oynamazsın 35 kişi girdiğine göre beğenen var demek ki.
gitgide düşer o senin ilgisizliğin yüzünden

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Umut abi Yeminle Ben sana dicek laf bulamadım biz oyla kral oluyoruz adamlar vip alıyor hemen krallıgımızı onlara veriyorsun abi yaptığın işmi ?
Biz 2 saate item yapcaz vipler tek komutla dia set alcah iş mi ?
Ayrıca Umut abi serveri saten bırakasım vardı bide krallığım giti bırakıyorum server ilk başta çok güzeldi ama artık tanıyoamıyorum serveri çok değişti.
Diğer Serverlerden Farkı Ne ? Sorusuna Artık Cevap Veremiyom. Nerde o eski günler kervan yapmalar soymalar ....

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ne istediysem abi spawn yok ya spawn diye bir şey yok oynanmazki!!server kötüki hakediyor kötülenmeyi abi bakın bir sürü sorun var çözmüyorsunuz pluginler çok fazla ve bazıları bilinmiyor bile ad olarak karışmış birbirleriyle çakışıyor yok kervanmış hadi kervan güzel bişi tamam diyekte mh yok şehirde sen afkken gelip atını şiş kebap yaparlarsa birde benim inek ahırım vardı kapı açık değildi hadi yanlışla unnutum açık adam çiti nasıl açıcak ? çit kapıyı nasıl açıcak abi wgliydi ? çok plugin yükledim geri aldın daha şehir sistemlerini oturmadan savaşları başlattın kralda zaten bişi yapamıyor 3 kişiyle savaşa soktu adamlar ful dia biz demirle şehirde ticaret için adam kalmadı!

ExplorerTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yorum kaldırıldı. - Bkunkcu

Moderatör tarafından düzenlendi:

mete87

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bana bak çoçuk gelip atımı sahiplendin bide benim diye vermedin şimdi buna söylenicek tek şey var hem suçlu hem güçlü

ExplorerTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bana bak ç**uk gelip atımı sahiplendin bide benim diye vermedin şimdi buna söylenicek tek şey var hem suçlu hem güçlü
lan cocuk atı ben yolda buldum nerden bilim senin oldugunu adamı delı etme allahın abiı 10 yasındasın ıkınızde kankasınız kesın , herkezı atın jaıle dımı skype daha veremıyor ogar bebesı

medett günn

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ya nolur engellemişiniz beni girerken'' the ban hammer has spoken '' yazıyo nolur düzeltinde girebileyim

kartveli1

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
kardeş xrayı nasıl engeledin çok lazım[DOUBLEPOST=1385739826,1385739775][/DOUBLEPOST]mesajlarda ne dediğim çıkmıyor ben tarif edim hani madenlerin yerini gösteren bir mod var ya işte onu nasıl engledin lütfen söyle