Yetkililerden Rica Ediyorum, Konu Silinsin Lütfen.

anzirgon

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
o ram e ben istedigim numarayı yazarım sen 12 gb olarak görürsün .. istersem 32 yazarım ama sen 60 oyuncudan fazla alamazsın cünkü 2-3 gb ram kullanıyorsundur:)... bunu yapan programlar mevcut.. ve ayrıca uzak masaüstü kullanmıyorsan bunu anlaman olanaksız.. (beleşe bir up daha)

dipnot:serverim açılınca üzülerek söylüyorum foumdakilerin çoğunu boşaltacağız sanırım..

Kendi Sunucunuzu Yükseğe Çıkarabilmek İçin Diğer Sunucuları Karalamaya Çalışmayın..! Nasıl Yapıldığını Değil Neden 12GB Olamıyacağını Sorumdum..

batuhan3326

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
dipnot:serverim açılınca üzülerek söylüyorum foumdakilerin çoğunu boşaltacağız sanırım. sözü dogru cünkü nasıl bir sunucu hazirladiklarini biliyorum :)

Umut_Yazar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
o ram e ben istedigim numarayı yazarım sen 12 gb olarak görürsün .. istersem 32 yazarım ama sen 60 oyuncudan fazla alamazsın cünkü 2-3 gb ram kullanıyorsundur:)... bunu yapan programlar mevcut.. ve ayrıca uzak masaüstü kullanmıyorsan bunu anlaman olanaksız.. (beleşe bir up daha)

dipnot:serverim açılınca üzülerek söylüyorum foumdakilerin çoğunu boşaltacağız sanırım..
Arkadaşım nitrado işlerini benden daha iyi biliyorsundur. Ben satın aldım her şeyi ben ayarladım. Orada 4 seçenek var. Standart, advenced, professional ve ultimate. Ben ultimate i seçtim ve 12 GB a yakın ram oldu. Orda görünen bu. Kişi sayısını da 42 seçtim. Çünkü kredi kartımda o kadar para vardı. Orada 200 kişi seçeneği de var. İstersek onu da seçeriz. Ha belki lagdan oynanmaz ama seçeriz. Anlatabildim mi?

MaddyPL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Senin bu Server Benı Atıyor yaa anlmadım gıttı !!!

batuhan3326

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
tabi bilgisayarım sağolsun nitrado sunucularda sürekli oyundan koptuğu için bende bir giremedim :) adam akıllı

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
LAN BANI AÇIN KİRİTODAN ALDIM O DİA SETİ[DOUBLEPOST=1385398804,1385398686][/DOUBLEPOST]LAN TÖBE TÖBE

MaddyPL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sw Kapanmıs Noldu?
Düzenleme : Açılmış

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
yine banlandım[DOUBLEPOST=1385406532,1385400352][/DOUBLEPOST]ya açın ban ımı nick Pwnage_HenTgen

kod_adı

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Umut kervan yaparkan bize saldırmışlardı o fotolar yokmu :D