Yetkililerden Rica Ediyorum, Konu Silinsin Lütfen.

Barısh

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
açılınca gelirim mayyak olur tam sevdiğim gibi

PxJasius

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
%100 survival değil bu server rpg ye giriyor aslında konu yerini rpg ye açarsan daha iyi olacaktır | %100 survival = vanilla server

batuhan3326

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
%100 survival değil bu server rpg ye giriyor aslında konu yerini rpg ye açarsan daha iyi olacaktır | %100 survival = vanilla server
Dostum RPG ile alakası yok %100 Survival olaracktır Lütfen Bilip Bilmeden Konusmayınız İYİ FORUMLAR.

batuhan3326

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server Ayın 15'inde Açılacacaktır Sadece Yorumlarınızı Görmek İçin Paylaşılmıştır.

ZoiMac

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Güzele Benziyor Fakat Surları Biraz Kötü Yapmışsınız O Yüzden Biraz Özen Gösterin Bence Ama Şehir Güzel Olmuş :D

yoloman

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
maden ocağını göremedim .

batuhan3326

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1- RPG kelimesini istersen bir google da arat
2- Dediğim gibi %100 survival serverde hiçbir plugin yoktur
dostum zaten suan öylesine bir plugin paketi var daha sonra gerekli pluginler yüklenip haritanın üzerinde oynamalar yapılıp sizlere sunulacaktır küçük şeyleride sorun etmessek sevinirim İYİ FORUMLAR.[DOUBLEPOST=1383933601,1383933498][/DOUBLEPOST]
Server Güzele Benziyor Fakat Surları Biraz Kötü Yapmışsınız O Yüzden Biraz Özen Gösterin Bence Ama Şehir Güzel Olmuş :D
tamamiyle ayın 15'inde bir hostingden alındıktan sonra map biraz daha düzeltilecektir.[DOUBLEPOST=1383933666][/DOUBLEPOST]
maden ocağını göremedim .
eklenecektir.

MCBoy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çok güzel bir server olacak gibi .

ha bide white list olcakmı ?