Yetimhane ( The Orphanage ) Sizce Nasıl Bir Harita ?

ZaedeusIsHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sa beyler ben Zaedeus.Geçen gün burdan gördüm bu yetimhaneyi.İndirip oynadım hatta videolarını bile çektim.Videoları konuya koydum.

Bence açıkçası parlaklığı 50 de bırakıp , sesleri sonuna kadar açtığımda gayet korkutucu oluyor.Ses efektleri gayet uymuş.Texture Pack görüntüyü tam istenilen gibi yapmış ayrıca evleri daha gizemli bir hale getirmişti.Doğrusu oynarken bayağı küfür ettim.Aranızda oynayan varsa sizce nasıl bir Map ?

Video :

Önceki Videoyu da İzlemek İçin Tıkla

Edit : Amacım videoyu paylaşmak değildir.Forumdaki insanların düşüncelerini almaktır.Saçma sapan yorumlarınız size kalsın.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benden mi bilmiyorum, Korkarken Sadece ufak bir titriyorum ses falan çıkartmıyorum.

Onun haricinde sanırsam şuanda Minecraft'daki en iyi korku haritası bu.

CrafterMan24

Arduino is my life :C
En iyi cevaplar
0
Evet, en iyi korku haritalarından. Geneline bakacak olursak korkutan pek bir yer olmasa da bazı kısımlar ani sesler falan bazen korkutabiliyor...

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benden mi bilmiyorum, Korkarken Sadece ufak bir titriyorum ses falan çıkartmıyorum.

Onun haricinde sanırsam şuanda Minecraft'daki en iyi korku haritası bu.
Hiç unutamam arkadaşlarımla gecenin 3'ünde son ses oynamıştık bu haritayı :( Beni trollemek için şu kapıdan geç demişlerdi. Aniden bir seç çıktı. Sadece kulaklarım pert olmuştu :(