YETİMHANE 1.7.4 KORKU 650.000+ Indirme !

ajap27

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yemın ederım Korkudan nabacağımı bilemedim. tebrikler.

McRada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
lan dünyadaki en korkunç haritayı yapan kişi birrrrrrrrrrrrrr = crack cok tuhaf ve ayrıca türk
abi cok ünlüsün yaaaa captainsparklez ne demek kardeşim o bile video cekmiş gurur duymalısın bana böle bişi olsaydı ben her yorumumda wuhu wuhu derdim havalara ucardım sen bişi demion helal ossun[DOUBLEPOST=1400763481,1400763444][/DOUBLEPOST]2nci mapı cabuk getir ya oynamak istiyorum oynamak !

omerci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
lan dünyadaki en korkunç haritayı yapan kişi birrrrrrrrrrrrrr = crack cok tuhaf ve ayrıca türk
abi cok ünlüsün yaaaa captainsparklez ne demek kardeşim o bile video cekmiş gurur duymalısın bana böle bişi olsaydı ben her yorumumda wuhu wuhu derdim havalara ucardım sen bişi demion helal ossun[DOUBLEPOST=1400763481,1400763444][/DOUBLEPOST]2nci mapı cabuk getir ya oynamak istiyorum oynamak !

Tesekkürler :) beğenmene sevindim.
2Haritayı yazın yapıcam sınavlarım var .
Ama merak etma beklemeye değicek :)

Playfulll

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Map korkunçç Oynamadan önce tamamını izledim önlemlerimi aldım ama kilere gelince *************** neyse devam eim dedim sonra yiine çıktı bide kız çıktı artık devam edemedim karanlıkta korkar oldum :D
tavsiyem tek başınıza %100 ses ve karanlıkta oynamayın b[DOUBLEPOST=1400771713,1400771642][/DOUBLEPOST]
Map korkunçç Oynamadan önce tamamını izledim önlemlerimi aldım ama kilere gelince *************** neyse devam eim dedim sonra yiine çıktı bide kız çıktı artık devam edemedim karanlıkta korkar oldum :D
tavsiyem tek başınıza %100 ses ve karanlıkta oynamayın b
Ama abi helal olsun map süper :D

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Tesekkürler :) beğenmene sevindim.
2Haritayı yazın yapıcam sınavlarım var .
Ama merak etma beklemeye değicek :)
ağabey bu kadar alçak gönüllü olma la ._. Captain Spriklez!!! oynadı haritanı o adam ne kadar ünlü biliyor musun?? Ayrıca %90 ihtimalle Jeb ve Notch'da oynamıştır kim bilir belki de oynayacaklardır ama içimden bir ses beleş premiuma yaklaştığını söylüyor :D (Markus abin sana verir 1 tane : D )

omerci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ağabey bu kadar alçak gönüllü olma la ._. Captain Spriklez!!! oynadı haritanı o adam ne kadar ünlü biliyor musun?? Ayrıca %90 ihtimalle Jeb ve Notch'da oynamıştır kim bilir belki de oynayacaklardır ama içimden bir ses beleş premiuma yaklaştığını söylüyor :D (Markus abin sana verir 1 tane : D )
Onların oynadığını sanmıyorum :/ belki.
aslında haritayı aceleye getirdim, fikirlerimin coğu 2. Haritaya kaldı :)
bu arada beğenmenize sevindim :)

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
acele
Onların oynadığını sanmıyorum :/ belki.
aslında haritayı aceleye getirdim, fikirlerimin coğu 2. Haritaya kaldı :)
bu arada beğenmenize sevindim :)
acele hali bu mu?

ben böyle bi map yapmak için en az 5 ay uğraşırım ki bu kadar güzel olmaz

McRada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bak 50 beğenin vardı toplam 71 e cıkarttım kardeş 21 tane yorumunu beğendim :D bak değerimi bil şimdi senden istediklerim var
sınavın biter bitmez eve geldiğin anda bi elini yüzü yıkadıktan sonra dogru pc başına git sora benide yanına al 2miz beraber yeni mapı yapalım :D benim builderligim cok iyidir su resourcepack yani su seslerden filan anlıyorum yani ne biliyim sana yardım edebilirim böle dosya uploaddada filan bende video cekebilirim yani hatta 2nci bölümün ilk videosu benden olsun[DOUBLEPOST=1400779784,1400779509][/DOUBLEPOST]abi mapını captain sparklez oynuyor sen hala beğenmenize sevindim yazıosun yani galiba sen 20 yaşında falansın yani ben 13 yaşındayım böle bişi olsaydı ben yani kafam dominosa giderdi :D

omerci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bak 50 beğenin vardı toplam 71 e cıkarttım kardeş 21 tane yorumunu beğendim :D bak değerimi bil şimdi senden istediklerim var
sınavın biter bitmez eve geldiğin anda bi elini yüzü yıkadıktan sonra dogru pc başına git sora benide yanına al 2miz beraber yeni mapı yapalım :D benim builderligim cok iyidir su resourcepack yani su seslerden filan anlıyorum yani ne biliyim sana yardım edebilirim böle dosya uploaddada filan bende video cekebilirim yani hatta 2nci bölümün ilk videosu benden olsun[DOUBLEPOST=1400779784,1400779509][/DOUBLEPOST]abi mapını captain sparklez oynuyor sen hala beğenmenize sevindim yazıosun yani galiba sen 20 yaşında falansın yani ben 13 yaşındayım böle bişi olsaydı ben yani kafam dominosa giderdi :D

Beğenilerini yeni gördüm saol.:) Sınavdan sonra başlarım hemen , yardım lazım olursa haber veririm .
yaşım 19 bu arada
acele

acele hali bu mu?

ben böyle bi map yapmak için en az 5 ay uğraşırım ki bu kadar güzel olmaz

Abartmaya gerek yokya , 2 haftada bitti
ama tabi tekrar güncellemem gerekti bazı sorunlar yüzünden.
aslında resource pack daha uzun sürdü haritayı build etmek hic mod kullanmdığım icin normalden fazla vakit aldı. Ama 2. Haritada nbt edit ve mc edit gibi seyler kullanıcam . Daha hızlı biter :)

Boyzn

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Captain Sparklez bile oynadı bu haritayı. Harika! Türk Minecraft'ı bu kadar gelişti! Remember: THIS IS NOT JUST LIKE MINECRAFT! :lol:

atalay123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi ileledim bi kapıyı açtım bum kalp kırizi bu arada emeğe saygı müyhiş

Pre16deniz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Harika, oynadım (pek sayılamz :D korkudan) çok güzelmiş. "Fail" var biraz full Türkçe değil, bazı yerler İngilizce olmuş. Hem hile yapmaya çalışınca
"HILE YAPMAK YASAK!