YETİMHANE 1.7.4 KORKU 650.000+ Indirme !

omerci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
çok korkunç galiba şu anda sabah kulaksızlık ve sabah oynicam korkudan heryer aydınlık yada oynamicam version 0.0.2 yi senmi yaptın ?
Evet ,ingilizcesinde bazi sorunlar Vardi. 2. Versiyonda duzelttim.
Ingilizcen varsa onu oynayabilirsin , texture packi unutma :)

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet ,ingilizcesinde bazi sorunlar Vardi. 2. Versiyonda duzelttim.
Ingilizcen varsa onu oynayabilirsin , texture packi unutma :)
unutmam çok heycanlıyım kalbimin durma ihtimali yüksek ve wc e gitmicem (çünkü altıma etmem ben korktuğumda onun yerine sadece çığlık atarım hele gece çığlık atarsam elalem kapıya toplanır :D ) ama neyseki sabah :D[DOUBLEPOST=1389959676,1389959523][/DOUBLEPOST]@omerci versiyon 3 çıkarcaksan onu almanca yap almanlar bulsun ingilizce olanı planetminecrafta üye olabilirsem atçam :D[DOUBLEPOST=1389960210][/DOUBLEPOST]türkçe olanı indirdim ama içindekileri atamıyorum zip.zip diye kaydetmişsin atamıyorum biryere ingilizce olanı denicem türkçeyi düzelt

omerci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
unutmam çok heycanlıyım kalbimin durma ihtimali yüksek ve wc e gitmicem (çünkü altıma etmem ben korktuğumda onun yerine sadece çığlık atarım hele gece çığlık atarsam elalem kapıya toplanır :D ) ama neyseki sabah :D[DOUBLEPOST=1389959676,1389959523][/DOUBLEPOST]@omerci versiyon 3 çıkarcaksan onu almanca yap almanlar bulsun ingilizce olanı planetminecrafta üye olabilirsem atçam :D[DOUBLEPOST=1389960210][/DOUBLEPOST]türkçe olanı indirdim ama içindekileri atamıyorum zip.zip diye kaydetmişsin atamıyorum biryere ingilizce olanı denicem türkçeyi düzelt
Zipi cikarmana gerek yok, zip dosyasini direk resourcepack klasorunun icine at

McRada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben bir hata söyliyeceğim oyunu bitirdikten sonra hikayeyi anlamadıysan burdan oku diye bir chest koymuşsun sonra o chestin icindeki kitap ingilizce ? türkce yapmayı unutmuşun galba

omerci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben bir hata söyliyeceğim oyunu bitirdikten sonra hikayeyi anlamadıysan burdan oku diye bir chest koymuşsun sonra o chestin icindeki kitap ingilizce ? türkce yapmayı unutmuşun galba
Evet farkettim, vaktim olunca duzeltirim , simdilik anlamayanlar irech in videosuna bakabilir prays yazdim veya bana mesaj atabilirsiniz .

Zip sorununu anlmadim , sorun tam olarak ne?

UgurcanMKA

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Videosunu çekmek lazım ya harika bir şey ellerine sağlık
çekildi zaten[DOUBLEPOST=1389977123,1389977077][/DOUBLEPOST]
Ben video çektiğin için tesekkur ederim , konuya bakanlarin sayisi bayagi artti sayende, by arada haritanin 2. Ve 3. Bolumlerini yapicam , hikaye Alice ve Sarah Ile devam edicek . :D
By sadece baslangicti yani :)

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk 2
yaptığın zaman ilk olarak bana ulaştırırsan memnun olurum yeni videolar için :)

RadioActiveTR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kütüphaneden bir odaya girdim, acayip bir yüz çıktı, ödüm koptu gerçekten müthiş bir çalışma resource pack gerçekten uyumlu olmuş. +1

omerci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Gerçekten çok başarılı komut blokları ve ses efektleri.Özellikle kaynak paketine animasyonlu halılar eklemen çok hoşuma gitti.Nerden anladın dersen sona doğru Alice ağlıyorken oturduğu yerin altı boşluktu.Bu olayı daha önceden denediğimde fark etmiştim.Hikaye gerçekten çok hoşuma gitti,özellikle de sonu.Ama keşke...
SPOİLER İÇERİR!
Keşke ana karakterimiz ölmeseydi.
SPOİLER KAPANDI

Özellikle korku efektlerin filmlerden fırlama gibi,müthiş yapmışsın,ben deniz Zindev bile etkilenmişse herkes bu maptan etkilenir.
Son görevde dışarı çıkmak için camı kırdım çıkış yoktu da :D
Bu arada eğer mapı çaldıysan bu yazdıklarımın hepsini unut ve alttakini oku
SEN BIR ZAVALLISIN

Neyse benden sana hediye biraz üye çekeyim:
@Zangow , @aHmaD_bİnVelid , @XXspider_yasinXX , @Galatasaray|EnesCglr , @Cralios , @Captain_Atalay , @minerkingxx6. , @caglaris , @Cralios , @junior_jo , @hoty_ , @BurnerTroll v.2 , @iKaan , @enesarda , @utkucanaydin , @fly17 , @muhammed1841 , @akıllıminecraft , @KemalReis77 , @MrCrafts , @JaglJugerSBra , @ZorinSayrusTR , @TheCombatPro , @teknik33 , @Yaratıcı8 , @LuKa , @pasi123 , @BrayJademence , @memet9 , @Datron , @DaxterMorgan
Cok tesekkurler
Begenmene sevindim ,.
Kizin oturdugu yeri nasil duzelticegimi buldum., o artik sorun degil yani
, bu arada harita tamamen bana ayit , suphen olmasin .
Ana karakter icin uzulme , 2. Ve 3. Bolumler gelicek .
Cok degisik olaylar olucak .
Ayrica hersey nasil bu hale geldi , neden gibi sorular cevap bulucak

Film efektlerini geride birakicak fikirlerle donucem :D

Bu benim 3. Haritam ilk ikisi idare eder. Yani bundan sonra daha tehlikeli ve daha korkutucu olaylar olucak.

Son olarak harita toplamda 700+ download aldi ve yaklasik 20 kanalda videosu var .

UgurcanMKA

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
+Up layalımda güzelim haritayı herkes görsün :)

Mucosoft

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
1
Tek kelimeyle profesyonelce olmuş map. Korkunç ses efektleri ve textureler, arkaplan müzikleri ve gerçekçilik. Videoda izledim. Ben şöyle oynamayı düşünüyorum. Gece ışığı kapatacaz, sonra sakin gine odada oynicaz ben denicem :D[DOUBLEPOST=1390050878,1390050714][/DOUBLEPOST]Bu arada son kısım neden ingilizce?

omerci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tek kelimeyle profesyonelce olmuş map. Korkunç ses efektleri ve textureler, arkaplan müzikleri ve gerçekçilik. Videoda izledim. Ben şöyle oynamayı düşünüyorum. Gece ışığı kapatacaz, sonra sakin gine odada oynicaz ben denicem :D[DOUBLEPOST=1390050878,1390050714][/DOUBLEPOST]Bu arada son kısım neden ingilizce?
Begenmene sevindim, haritayi once ingilizce yaptim daha sonra turkceye cevirdim, o kismi atlamisim sanirim. 100% turkce upload edicem yakinda .
Zaten oyunada herhangi bi etkisi yok Su anda :)