YEri degil ama acele .)

ca35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Komut blogu ile ışınlanma ve üzerinden geçildiginde konusmasını isitiyorum gece gündüz filan yapabiliyorum konusturmak için mesela /say merhaba yaziyorum tepki vermiyor komutlar neler bi yazivericek

erdem_421

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
burası modlar ve eklentiler bölümü redstone bölümü değil konunun yeri değiştirin moderatörler

ca35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
burası modlar ve eklentiler bölümü redstone bölümü değil konunun yeri değiştirin moderatörler

Post kasma amaclı mesaj yazıp konuyu kirletme Başlıkta konunun bu bölme ait olmadıgını belirttim en çok izyaret edilen kısım burası

erdem_421

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Post kasma amaclı mesaj yazıp konuyu kirletme Başlıkta konunun bu bölme ait olmadıgını belirttim en çok izyaret edilen kısım burası
1. çokta meraklıydım sanki mesaj yazmaya 2.minecraft destek diye bir yer görmedin galiba??

erdem_421

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
1. Çok meraklısın her ota atlıyon 2. Destekte verilecek cevap ihtimali burdan %50 daha az Öptüm <3
1.sanki beni tanıyonda her ota atlıyon diyosun 2.DEstek kısmına moderatörler daha sık bakıyor destek olduğu için oraya açsaydın

ca35

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
1.sanki beni tanıyonda her ota atlıyon diyosun 2.DEstek kısmına moderatörler daha sık bakıyor destek olduğu için oraya açsaydın
1 Seni tanımam etmem ama konusman dan belli oluon 2 Ordada konum vardi ilgilenen olmamıştı <3

Zimbocth

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Yaptığınız bu atışma ''Post Kasmak'' olarak adlandırılır! Ve moderatörler bunu yanlış görürse sizinde ''Banned'' olma ihtimaliniz %50 daha fazla! :)