Yeraltı Mezarlığı 3 (son Savaş) Caga Adventure Yeraltı Mezarlığı Son Serisi

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Caga adventureden merhabalar yeraltı mezarlığı adlı haritamız bugünlerde gerçekden yoğun ilgiler görüyor ve biz bu haritayı dahada geliştirdik sizler için caga adventure 3.versiyon olarak sundu ve her zamanki gibi yeni caga adventure sistemiyle büsürü eklenti sizlerle hepside birbirinden eğlenceli shop sistemli vb şeyler eklentiler şöyledir
1.Yeraltı mezarlığı 3 anında başlama
2.MineZ direniş savaşı
3.Arena (shop sistemli spawnerli)
4.normal survival
5.balıkçılık (eğlencesine)
6.yüksekden atlama (eğlencesine)
Vb...
Bilgilendirme
Eğer yeraltı mezarlığı haritasının tüm serisini bitirip onur salonuna girmeyi başarmıssan (1.2.3 hepsini bitirip onur listesine girmek) dota 2 steam code kazanabilirsin kücük bir ödül ama onur salonunun bir avantajı olmasını istedik sadece
Onur salonu (5+)
1.Cikisminecrafts (İLKKAN) tebrik ederiz
2.
3.
4.
5.
Hemen harita resimlerini sizlere sunmak istiyorum
1.
2.
3.
4.
5.
MineZ test videosu
Caga adventure her zamanki gibi efekti sizler için bol tutmaya çalıştı Ama bana (caga) sorcak olarsanız ben en çok haritadaki eklentilerimizi beğendim özelliklede MineZ direniş savaşını call of duty black ops zombie tarzında ayarlamaya çalıştık ama malesef daha stage sistemi yapamadık çok yakında emin olunki stage sistemi sizlerle olucak başka bir haritada mutlaka sizlerle olucaz ve bu haritadan sonra söz verdiğimiz gibi (facebook sayfamızdaki söz) skyrim freeroam haritasına başlıcaz eklentiler facebookda mevcuttur lafı uzatmak istemiyorum direk size sunmak istiyorum başarılar dileriz
Dowload
Yeraltı mezarlığı 3 : http://www.mediafire.com/?k18oannamx1m5pf (En son Versiyon)
Yeraltı mezarlığı 2 : http://www.mediafire.com/?bi7m0nnun8cixz0
Yeraltı mezarlığı 1 : http://www.mediafire.com/?6l94l6513s741uj
Mini uyarılar (Lütfen okuyun)
1 : Harita 1.4.7 ve üzeri versiyonlarda sorunsuz çalışmakdadır (Denenmedi ama 1.5 le ilgili sistem koymadık)
2 : Harita icerisinde kasma yaşıyorsanız parçacıkları düşürmeniz önerilir fazla lav ile efekti bol tutmaya çalıştık parçacıklar sizi rahatsız edebilir
3 : en son versiyon diye kafanız karışmasın diye yaptık normalde tüm yeraltı mezarlığı harita serisinin özel konuları mevcuttur

Dead_Craft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
ssüüüüüpppeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrr !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

StarTnT

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
çok kazma olmuş abartmışsın o yüzden kötü olmuş

ωяσ∂ιηнιℓℓѕω

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu harita süper denecek kadar güzel deyil . Mimarı açısı kötü ayrıca biraz yabancı haritaları araştır daha güzel sonuçlar alabilirsin :)

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu harita süper denecek kadar güzel deyil . Mimarı açısı kötü ayrıca biraz yabancı haritaları araştır daha güzel sonuçlar alabilirsin :)
Öneriniz için teşekür ederiz haritada benim ençok eklentileri hoşuma gidiyor Eğer Bu harita tutarsa ilerde güncelleme getirerek daha güzel bi harita haline getirebiliriz

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haritamıza güncelleme gerekebilir
-Harita fazla beğenilmesse
-Fazla indirme almassa
Sizin yorumlarınız bizim için değerlidir en az 1 kez yorumlayıp bize düşüncelerinizi bildirmeniz rica olur
(Caga)

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Haritayı bitiren oyuncular nether yıldızını eline alıp resim ceksin ve onur listesine girsin
Bilgilendirme
Eğer tüm yeraltı mezarlığı harita serisinin icinde yer almıssa (yani tüm serinin 1 2 3 ) Kücük bir ödül kazanma sansı olucaktır Dota 2 steam code kazanabilirsiniz (Tüm seride isminiz varsa tabi yoksa unut) sadece 1 kisi dota 2 kazanabilir kücük bir ödül olmasına rahmen onur salonunun avantajlarını arttırmak istedik (caga) Yeraltı mezarlığı 1.harita onur salonu dolu ama bitirip resim ceken oyuncular gene girme sansı olabilir 2. harita daha bomboş sayılır :) fırsatınız varken kapın ve 3.harita daha henüz boş
Başarılar

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Suanda hayla ödül kazanan oyuncumuz yok ve harita sıralamasal olarak düştü oynayan arkadaşlara teşekür ederiz (spam için özür dileriz ) Bilgilendirme

[T]ime[M]an™

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
tek başıma yapamazdım grubumuzun üyelerininde baya bir emeği geçti saolsunlar