Yepyeni Bir Oyun: TrionWorld | Trove | [ Giriş Sırası Sorunu Çözüldü! ]

Oyunu beğendiniz mi?

• Evet

Kullanılan: 56 80.0%
  • Hayır

Kullanılan: 14 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    70

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
30dk içinde bakım var boşuna sıra bekleyip girmeyin oyuna akşam girersiniz bakımdan sonra.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sadece laf atmak için girmiş konuya, sadece Türk sunucusu falan var sanıyor. Oyunu indirmediğine bile emin sayılırım. Bu arada flux ana para birimi*
flux ana para birim değil .s
top gibi çimenlerden çıkan şey ana para birimi :D

OrllandO

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeni arkadaşlar için şöyle bir özet geçeyim. ( Bende yeni olduğum için iyi olacaktır diye düşünüyorum ) şu an 6 levelim ve anladığım kadarı ile oyun dungeon sistemi üzerine kurulu. Dungeonlar gayet güzel dizayn edilmiş. Oyunda her gittiğiniz yerde yada her yerde kendinize bir ev oluşturuyorsunuz ücretsiz arsalara tıklayarak otomatik oluşturuluyor. Önceden oluşturduğunuz eviniz direk oraya teleportlanıyor ve diğer yerden gidiyor. Sürekli aktif görevler var ve bu görevlerin yanı sıra STARBAR denen bir olay var. Bu starbarı doldurduğunuz zaman görevlerin yanı sıra size 500 coin ( oyun içi terimi bilmiyorum ) veriyor. Coinler ile alamadığınız tek şey karakter skinleri. Kullandığınız silahın görüntüsünü istediğiniz bir silah yapabiliyorsunuz. Fakat bunun için bir silahın skinini çıkarmanız gerekiyor onuda loot collector denen craft ettiğiniz aletten yapıyorsunuz. Oyunda bineklerde var ilk bineğiniz bir at sonradan kendiniz satın alabiliyorsunuz oyun parası yada gerçek para ile. Az önce bahsettiğim kendi eviniz denen yeri efsane bir yer yapabilirsiniz yada benim gibi aynı bırakabilirsiniz bir kaç resim atacağım.

Burası maplerin spawn noktası ( bu resimde savaş modundayım );

Bu da benim evim ( bu resimde build modunda );

Daha önceden yazıldı mı bilmiyorum açıp 23 sayfa okuma gereksinimde bulunmadım.

Son düzenleme:

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
global chat den kimse konuşmuyor. herkes fısılıtıyla yada clup chatlarıyla konuşuyor. Ayrıca abi bi 5k varmı ? diye bir şey söylenemez çünkü oyunda 1 tane para birimi yok.
Temsili olarak 2 tane var flux ile gilm bide N deki cubitsler.. :D[DOUBLEPOST=1437487785,1437487744][/DOUBLEPOST]
Yeni arkadaşlar için şöyle bir özet geçeyim. ( Bende yeni olduğum için iyi olacaktır diye düşünüyorum ) şu an 6 levelim ve anladığım kadarı ile oyun dungeon sistemi üzerine kurulu. Dungeonlar gayet güzel dizayn edilmiş. Oyunda her gittiğiniz yerde yada her yerde kendinize bir ev oluşturuyorsunuz ücretsiz arsalara tıklayarak otomatik oluşturuluyor. Önceden oluşturduğunuz eviniz direk oraya teleportlanıyor ve diğer yerden gidiyor. Sürekli aktif görevler var ve bu görevlerin yanı sıra STARBAR denen bir olay var. Bu starbarı doldurduğunuz zaman görevlerin yanı sıra size 500 coin ( oyun içi terimi bilmiyorum ) veriyor. Coinler ile alamadığınız tek şey karakter skinleri. Kullandığınız silahın görüntüsünü istediğiniz bir silah yapabiliyorsunuz. Fakat bunun için bir silahın skinini çıkarmanız gerekiyor onuda loot collector denen craft ettiğiniz aletten yapıyorsunuz. Oyunda bineklerde var ilk bineğiniz bir at sonradan kendiniz satın alabiliyorsunuz oyun parası yada gerçek para ile. Az önce bahsettiğim kendi eviniz denen yeri efsane bir yer yapabilirsiniz yada benim gibi aynı bırakabilirsiniz bir kaç resim atacağım.

Bu adını bilmediğim arkadaşın şahsen efsane evi ( bu resimde savaş modundayım );

Bu da benim evim ( bu resimde build modunda );

Daha önceden yazıldı mı bilmiyorum açıp 23 sayfa okuma gereksinimde bulunmadım.
İlk resimdeki ev değil spawn noktası..

OrllandO

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Temsili olarak 2 tane var flux ile gilm bide N deki cubitsler.. :D[DOUBLEPOST=1437487785,1437487744][/DOUBLEPOST]
İlk resimdeki ev değil spawn noktası..
Uzaktan ev gibi gördüm kaldırıyorum zaten spawn noktasınada hiç bakmamıştım körlük işte ne yapacaksın :D

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Beyler 7000 cubit'im var 8000 yapıp tomb raiser alcam nasıl cubit kasabilirim

_Randy1_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uzun zamandır oyun arıyorum. Umarım güzeldir. ^ _ ^

İndirdiğine değecek ^^

* Nasıl oynanıldığını anlatsaydın iyi olurdu :D

Kendi hazırladığım bir videoyu sizinle paylaşmak istiyorum:

Sadece laf atmak için girmiş konuya, sadece Türk sunucusu falan var sanıyor. Oyunu indirmediğine bile emin sayılırım. Bu arada flux ana para birimi*

Bencede :)

Giriş yapabildim oyuna. 9xPaw olarak ekleyebilirsiniz.

Bu akşam oyuna gireceğim (19:00 gibi). Sizde o saatlerde online olursanız ekleyebilirim.

Bu akşam oyuna gireceğim (19:00 gibi). Sizde o saatlerde online olursanız ekleyebilirim.