Yenilmez ol - Minecraft : PVP kitabı

Rayandu

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0

Minecraft PVP bilgilerinizi tazeleyip her şeyi baştan aşağı en iyi şekilde öğrenmek ister misiniz ? Dünyanın sayılı en iyi PVP oyuncuları arasında yer almayı kim istemez ki ? İşte bu kitabı okursanız buna sahip olursunuz.

Kitap tarafımca özenle ve her insanın anlayacağı bir dilden hazırlanmıştır. Kitabı ister baştan sona okuyun, ister öğrenmek istediğiniz bölümü okuyun. Seçim size kalmış :)

İçindekiler :

• PVP için faydalı eşyalar ve bu eşyaların nasıl kullanıldığı ! (Çakmak, olta vs)
  • Kılıç kullanma sanatı ! (Strafe, first hit, combos vs.)
  • Yay kullanma sanatı ! (Bow strafe, Aim technics, vs.)
  • Hilesiz bir şekilde hileli olan oyunculara karşı galip gelme yöntemleri !
  • Açlık oyunlarında 2 - 3 kişiden oluşmuş takımları tek başınıza kesme yöntemleri !
  • 1.9 PVP si ! (Dual wielding teknikleri ve yepyeni stratejiler)
  • Bir insanın savaş felsefesi (Rakibin yapabileceklerini tahmin etme tekniği)
Ve daha fazlası bu kitapta !

Kitaptan örnek bir sayfa:

Kitabı destekleyen theme song :
Sanal PVP Kitabın tahminen çıkış tarihi : 24 Eylül
Kitap PDF şeklinde olacaktır.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok güzel bir kitap bence emeğine sağlık.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Türkiye'de oynayan oyuncuların %90 ının PVP den haberi yok. Bence öğrenmeleri gereken çok şey var. 2 senelik tecrübem var sonuçta.
Kitabın çıkmadan önceden öğreten birçok youtuber var.
ama senin işin çok zor kitap okumayı seven bir ülke değiliz kim bilir kaçıncı sıradayız oranımız kaç :(

Rayandu

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kitabın çıkmadan önceden öğreten birçok youtuber var.
ama senin işin çok zor kitap okumayı seven bir ülke değiliz kim bilir kaçıncı sıradayız oranımız kaç :(
Youtuberlar anlatıp geçiyor. Bir insan youtuberlarin tutorial videosunu izleyerek çok sade bilgiler öğrenirler ve bu bilgileri her yerde uygularlar. Mesela adam strafeyi anlatıyor fakat sadece yapılış kısmını anlatıyor. Fakat bu strafe olayının kullanılmaması gereken yerler ve zamanlar var. İşte benim kitabım en çok bu olay dikkate alınarak hazırlandı. Bunu bilmeyen bir oyuncu öğrendiği strafe taktiğini her yerde kullanmaya çalışıyor. Haliyle benim gibi profesyonel oyuncuların da MCSG de ekmek parası çıkıyor B)
Kitap zaten görsellik üzerine kurulu yazılı yeri çok fazla yok.
Bu arada bir rakibin savaş felsefesini hiçbir youtuber veya başka birinde göremezsin.

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Youtuberlar anlatıp geçiyor. Bir insan youtuberlarin tutorial videosunu izleyerek çok sade bilgiler öğrenirler ve bu bilgileri her yerde uygularlar. Mesela adam strafeyi anlatıyor fakat sadece yapılış kısmını anlatıyor. Fakat bu strafe olayının kullanılmaması gereken yerler ve zamanlar var. İşte benim kitabım en çok bu olay dikkate alınarak hazırlandı. Bunu bilmeyen bir oyuncu öğrendiği strafe taktiğini her yerde kullanmaya çalışıyor. Haliyle benim gibi profesyonel oyuncuların da MCSG de ekmek parası çıkıyor B)
Kitap zaten görsellik üzerine kurulu yazılı yeri çok fazla yok.
Bu arada bir rakibin savaş felsefesini hiçbir youtuber veya başka birinde göremezsin.
Kitap okusa bu millet çok iyi bir millet olucak ama okuyan yok ki kim bilir sadece sen ben okuyoruz belkide :)

EastBloodTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
PVP için gerçekten böyle bir şeye ihtiyacım vardı kitabın çıkmasını sabırsızlıkla bekliyorum.

Rayandu

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlgisi olan veya olmayan herkese teşekkürler. 2 senelik bir tecrübenin sonunda tüm tecrübelerimi böyle bir kitaba dökme kararı almıştım 1 ay önce. Ve her gün bu kitabın 10 sayfasını yaptım ve şu an 70 sayfa falan oldu kitap. Ama yaparken sıkılmadım değil. Kitabı yaparken içimdeki gerçek duyguları dökemedim çünkü kitabın temeli ve hazırlanış şekli buna uygun değildi. Kitabın 70 sayfasını PDF yaptım ve 3. bir şahısmış gibi kitabı okumaya başladım. Pek hoşuma gitmedi yani "Rayandu"nun kitabı böyle olamazdı. Ben Minecraft'ın kapasitesini sonuna kadar kullanarak hiç kimsenin aklına gelmeyecek şekilde PVP oynayan bir oyuncuyum. Bu kitabı hazırlamak bana gerçekten büyük bir tecrübe kazandırdı. Size "Rayandu" sözü veriyorum, bu projemde asla pes etmeyeceğim. Almanca ve İngilizce çevirilerini yaparak dünyaya tanıtacağım her şeyiyle 4 / 4 lük muhteşem bir kitap yapacağım. Şimdilik bu kitap projesini iptal ediyorum. Yanımda olan ve olmayan herkese teşekkürler <3 <3 <3

NuclearMedusa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İlgisi olan veya olmayan herkese teşekkürler. 2 senelik bir tecrübenin sonunda tüm tecrübelerimi böyle bir kitaba dökme kararı almıştım 1 ay önce. Ve her gün bu kitabın 10 sayfasını yaptım ve şu an 70 sayfa falan oldu kitap. Ama yaparken sıkılmadım değil. Kitabı yaparken içimdeki gerçek duyguları dökemedim çünkü kitabın temeli ve hazırlanış şekli buna uygun değildi. Kitabın 70 sayfasını PDF yaptım ve 3. bir şahısmış gibi kitabı okumaya başladım. Pek hoşuma gitmedi yani "Rayandu"nun kitabı böyle olamazdı. Ben Minecraft'ın kapasitesini sonuna kadar kullanarak hiç kimsenin aklına gelmeyecek şekilde PVP oynayan bir oyuncuyum. Bu kitabı hazırlamak bana gerçekten büyük bir tecrübe kazandırdı. Size "Rayandu" sözü veriyorum, bu projemde asla pes etmeyeceğim. Almanca ve İngilizce çevirilerini yaparak dünyaya tanıtacağım her şeyiyle 4 / 4 lük muhteşem bir kitap yapacağım. Şimdilik bu kitap projesini iptal ediyorum. Yanımda olan ve olmayan herkese teşekkürler <3 <3 <3

Bu karar oldu mu şimdi kardeş

Sent from my iPhone using Tapatalk