(YeniKent) - Survival / PvP / Eglence / Teamspeak3 - Daha ne bekliyorsun? Hemen aramıza katıl!

Gokhann

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
2 gun sonra evde olucam her sey halledilecek

Gokhann

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucu son hizla devam ediyor gittikce artis yapiyoruz.

Son düzenleme:

01zoro06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bi dediginiz bi dediginizi tutmuyor bakabilirsiniz adminlerimiz gayet ilgili unutmayinki bu kotuleyen ya banlanandir yada emir baki konusandir.
Hayır TeamSpeak3 de İmetthe diye bi adamla team olmuş adamın evine girdim diye ban yedim nerde adalet ??? ve asla ben emri baki yapmam Adamcana rica ederim

Gokhann

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Vip satisi olmayan bir sunucu soyleyin ? Vardir ama fazla degildir 1-2 tane falandir. Vip satmamiz sizi ilgilendiriyormu ? Rehberseki fly normalde alindi fakat pluginleri geriye sardigimiz icin geri geldi kaldirdik flyi.

Son düzenleme:

01zoro06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Vip satisi olmayan bir sunucu soyleyin ? Vardir ama fazla degildir 1-2 tane falandir. Vip satmamiz sizi ilgilendiriyormu ? Rehberseki fly normalde alindi fakat pluginleri geriye sardigimiz icin geri geldi kaldirdik flyi. Bebe diyor birde ts ye geldin gorduk kimin bebe oldugunu :D
Gökhan Bizim Tek İstediğimiz ADALETTT ! ! ! haksız yere ban yedim tüm server benim banımın kalkması için uğrasıyor :S

Gokhann

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ne ozentilikmis soyle bakayim ahahahaa