Yeni Server Aççam Yardım

OsmanCan KafasıGüzel

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
:ha:Arkadaşlar Ben yeni bi server açıcam . ama yapılması gerekenleri bilmiyorum. mesela belirli bir grubun yetkilerini düzenlemeyi (vip , kurucu ,rehber vs vs) bilmiyorum . Server grifflenir derdide kalmadı. ama işte en büyük korkum server olmayacak korkusu . Buildim çok iyi ve bu yüzden ayrıntılı lapis yapyorum . wg yarım yamalak oluyo r :D
Yani sizin tavsiyeleriniz nedir ?

Belirttiğim gibi belirli grupların yetkilerini ve onlara verilen kitleri nasıl ayarlarım ? verilme sıklığını nasıl değiştiririm ? Yardımcı olursanız sevinirim :) :notch: ve bildiğiniz üzere hazır pluginler hatalı çıkablyor D: Yardım edin :(

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Group manager ile yetkiler
essentials ile kitler ve büyük ayarlar
worldguard malum sadece karesel seçebiliyo

R

Reloven

Ziyaretçi
İlk Önce Bunların Hepsini Öğrenmen Lazım Youtubede Gerekli Videolar Var Asla Ve Asla Bunları Öğrenmeden Sunucu Açmaya Çalışma Hem Kaliteyi Düşürürsün Hemde Paran Boşa Gider.

OsmanCan KafasıGüzel

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Evet . ama bulamıyorum . server açma klavuzu vs vs . işte dediğim gibi en çok korktuğum şeyde wg ler tam oturmayacak derdi . Ve hala belirtiyorum kusuruma bakma . Serveri kaliteli yapmak için adımları arıyorum . eğer bahsettiğin videolar varsa link atabilirmisin ?

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
güvendiğin bir player al ve denesn veya wgleri yap deop ol dene

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet . ama bulamıyorum . server açma klavuzu vs vs . işte dediğim gibi en çok korktuğum şeyde wg ler tam oturmayacak derdi . Ve hala belirtiyorum kusuruma bakma . Serveri kaliteli yapmak için adımları arıyorum . eğer bahsettiğin videolar varsa link atabilirmisin ?
Önce kaliteli serverlerde oyna.
Server açmak yerine Premium al premium sunuculara gir.

OsmanCan KafasıGüzel

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İlgi çektiğimi görmek güzel . yardımınız için teşekkürler . 3 kişi ayarladım 1 haftalık süreçte açıkları bulucaz :) ve bilginiz varsa server açma rehberlerinden bahsedermisinz ?[DOUBLEPOST=1422133556,1422133465][/DOUBLEPOST]Kardeşim şimdi kimse annesinin karnında bu işleri öğrenmedi :D ben acemiyim . daha önce en fazla build yetkisine ulaştım . yani denemeden başaramazsınız . illaki yanlışlar çıkacak. işte benim burda tek aramak istediğim . serveri düzenleme adımları . işte şöyle yap şunu ayarla wg lere dikkat ws ws . yani video bilenler lütfne atsın

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
İlgi çektiğimi görmek güzel . yardımınız için teşekkürler . 3 kişi ayarladım 1 haftalık süreçte açıkları bulucaz :) ve bilginiz varsa server açma rehberlerinden bahsedermisinz ?[DOUBLEPOST=1422133556,1422133465][/DOUBLEPOST]Kardeşim şimdi kimse annesinin karnında bu işleri öğrenmedi :D ben acemiyim . daha önce en fazla build yetkisine ulaştım . yani denemeden başaramazsınız . illaki yanlışlar çıkacak. işte benim burda tek aramak istediğim . serveri düzenleme adımları . işte şöyle yap şunu ayarla wg lere dikkat ws ws . yani video bilenler lütfne atsın
Her şeyi anlatan video bulman zor
Ama pluginleri indirdiğin bukkitte tutorialleri var izleye izleye anlarsın

I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Kusura bakma ama öyle şak diye server açamazsın bu işler emek ister sen gram bilgin olmadan, daha grup düzenlemeyi, wg atmayı bilmeden server açmaya çalışırsan, kusura bakma ama kabak gibi kalırsın.

ByAehn

Lhaewion Reveth
Süper Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sözüm yok anlayan anladı -,-

UstaUser

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu açmak hem bilgi, hem de emek ister. Sunucu açmadan önce kendini geliştirmen gerekli :).

WitherLegend

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar , haklı söyliyor.Emek gerekli bilgi sahibi olmalısın.Serverlerda yetkili olarak tecrübe sahibi olmalısın.Yoksa her gelen kişi "Ben server açıyom loo" deseydi :D Minecraft full server dolardı oyuncu hiç olmazdı.