Yeni Şehirim (İPTAL)

Ozan Hiphoplife

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Survivaldan canım sıkıldı,bende böyle birşeye başlamak istedim.Daha ekleyeceğim çiftlikler,evler var.Bu yapım aşamasından bir görüntü.

Ekleyebileceğim yapılar hakkında fikir verirseniz sevinirim.

İyi fikir,kötü inşaat yeteneği ..

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Malesef fikirde güzel değil.

MC Batuhuso

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş inanırmısın benimde mimarim kötü..Ama sana önerim yaptığın evler üzerinde değişik simetrik desenler denemen ve odun yerine pastel bir görüntü veren yünleri kullanman...Yardımcı olduysam ne mutlu bana :)

Ozan Hiphoplife

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kardeş inanırmısın benimde mimarim kötü..Ama sana önerim yaptığın evler üzerinde değişik simetrik desenler denemen ve odun yerine pastel bir görüntü veren yünleri kullanman...Yardımcı olduysam ne mutlu bana :)
Yünleri kullanmayı pek sevmiyorum aslında,killeri kullanabilirim.Yine de önerin için teşekkürler :)[DOUBLEPOST=1390503802,1390503770][/DOUBLEPOST]
bence güzel tasarlamıssın benimde biraz mimari kötü ama bir ev yapmaya bayılırım :) devam et
Teşekkürler :)

Epıc

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sanirsam İlkkez yapı yapıyorsun eger yanlis düsünmüyorsam ilk e göre gayet güzel :o

TelluxMatic

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlarin mimarı iyi olduğu için seni kötü yorumlamışlar.Herkes anasının karnından doğarken mimarı çok iyi olacak diye bir şey yok.Tercihim Keralis'in videoları seyret ondan esinlenerek birşeyler yap!

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
bir şey dikkatimi çekti sen flattamı survival yapıyorsun