YENİ NESİL MMORPG AVATAR SERVER

Korayygenc

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Herkese Merhaba Arkadaşlar
Faction serverlerden çok sıkıldım rpg serverlerde bulmak zorlaştı bende bir rpg server açayım dedim.
Avatar server açmamın sebebi önceden bir avatar rpg server oynardım (Server kapandı <_<).

:VV:Server ile alakalı bazı bilgiler :VV:

1. Serverimize giren ilk 4 kişiyi USTA seçeceğiz 1 element seçme ve sorularımızı cevaplama koşuluyla.(Bu kadar kolaymı zannettiniz:))
  2. Element ustaları hergün köy halkından her bireye 5 ekmek ve 2 pişmiş et :kbiftek: vericek.
  3. :ekask:Belli tarih aralarında element savaşları olucak:ekask:.(Ödüllü)
  4. Ustalar halkının elementini bükmesinde yardımcı olucak.
  5. Ustalar isterlerse sadece kendi elementlerinin kapsadığı savaşlar yapabilecek.(Ödülde vericek örn.5 ekmek yerine 20 ekmek)
  6. Elementler birbiriyle savaşmiyacaktır (element savaşları hariç).
  7. Element alanların aralarında camlar bulunuyor:cam:.
  8. Elmas Kılıç,Altın Kılıç,Elmas zırhlar,Altın Zırhlar,Altın Elma(enchli normal frktmez),çakmak,tnt,nether kaldırılıcak (Nether belki kalkmaz).
  9. Alım olucak (usta alımı tabikide (usta=rehber) bide builder gibi bir şey daha iyi bir harita konusunda).
:VV:Server durumları:VV:
  1. Server açık oyuna girdiniz Survival(Hayatta Kalma) modundasınız serverde rahatlıkla oyniyabilirsiniz.
  2. Server açık oyuna girdiniz Creative(Yaratıcılık) modundasınız serverde ufak bir sorun yada çalışma vardır ister izler ister serverden çıkarsınız.
  3. Server açık oyuna girdiniz ama White List hatası verdi demekki serverde büyük bir sorun var ve o sorunu düzeltmek için çalışılıyor.
:VV:Server Açık Olma Saatleri:VV:
Henüz serveri vps ( 7/24) yapmadığımızdan belli saatler arası açıktır. (ilerde yapacağız).(<=== Server TUTARSA)

1. Hafta içi 12:30-14:50.(Bir işimiz çıkmazsa)
  2. Hafta Sonu 13:45 18:30.(Aynı şekilde bir işimiz çıkmazsa

:VV:SERVER BİLGİLERİ:VV:

1. Map(Harita)=%45
  2. Pluginler=%5 (Hızla geliştiricez)
  3. Sizi daha iyi bir oyun sunmak için fikirler= %0 (sizden gelen yorumlarla artacak :D).
  4. Server ip=[BİLİNMİYOR] (GERÇEKTEN BEN BİLE BİLMİYORUM:D).
  5. Server Kapasitesi=Belli Değil
  6. Serverimizle alakalı soruları yorumlara yazabilirsiniz.
EN YAKIN ZAMANDA RESİM EKLENECEKTİR.

Son düzenleme:

mertcan123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server bence güzel olabilir fakat build kötüyse ben gelmem.

Korayygenc

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
şu an teknik bir sorun oluştu lütfen beklemede kalın :D

Itachi___39

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Build Kötü Yapmayın Sakın Kuvars Kullanmayın Renkli Camda Renkli Cam Kullanırsanız Beyaz Ve Siyah Kullanın Taş Kullanın Bol Bol Avatar Acıyorusunuz

FireGhost

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hava Krallıgında Bol bol Beyaz Boyalı Cam Toprak Krallıgında Bol bol Kahverengi Su krallıgında Bol bol Mavi boyalı cam Ateş Krallıgında Bol BOl Redstone Taşı kullanın Ateş Krallıgı Savaş sembolu oldugu için redstone Tası daha uygun olur sanırsam isterseniz Bu konu Hakkında size Yardım Ederim Kuçuklugumde Her Zaman Avatar izlerdim Her Haftasonu boş zamanlarımda Neyse Yardım isterseniz Skype MustafaGamerTR

xkaanboran

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yardım Edebilirim İp At Özelden Build Kötüyse Düzeltmeye çalışırım bide bazı serverlerde Bükme Sorunu Yaşanıyor Yardım Edebilirim Fakat Ramin Fazla Olması Lazım.

FireGhost

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Skype MustafaGamerTR Kurucu eklıyebılırmı ?[DOUBLEPOST=1427293936,1427202499][/DOUBLEPOST]Kurucu çok online Değil :/ Bu Sorun Yaratacak sanırsam vE Konu MMORPG Olarak açılmış Tutar gibi gorunuyor Ancak Konuya MMORPG Yazıp RPG Yapmak Nekadar Doğru Bilemedim :/ İsterseniz Ekleyin MustafaGamerTR (Skype) Map yapımına yardım ederim plugini editlemeye yardım edebilirim

rkates

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
BUILDE YARDIM EDEBILIRIM BUILDIM IYIDIR VE AVATAR SERVER KONUSUNDADA BILGIM VAR SKYPEM :force.123456

Korayygenc

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar bedavaya vps server alabileceğim bir siteyi özelden atabilirmisiniz benim vps serverde hata çıktıda :D

FireGhost

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Skypeni verirsen Korayygenc AVATAR Hakkında Yardım olabılır Vps Yardımı edebilirim Skype MustafaGamerTR

FireGhost

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben Belkı Mustafa Degılım ? (Mustafayım Parantez İçi Okunmaz şşş)