[YENI IP ADRESI] 185.82.221.163

SurvivalMan

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunuc host değiştircek diye bir bilgi aldım fakat dotgenco yalanladı ve şimdi server kapalı ne oluyor?
Merhaba,yeni host alınıcak dotgenco daha yeni admin olduğu için pek fazla bilgisi yok,biraz amatör oyüzden daha çok bana yani Boybuscuss'a danışın.Server çok kısa bir süre bakıma girmişti ve birkaç saat önce bakımdan çıktı (host değiştirmeye hazırladık) her an host değişebiliriz,haliyle ip de değişebilir.Oyüzden hazırlıklı olun ! :)
Servere açık degil bilgisi olan var mı
Evet server açık :)
Çok teşekkür ederim :)

Ayrıca,yeni hostumuza geçince bütün YASAK yiyenlere bir af gelecek,ancak aynı hata tekrarlanırsa tekrar YASAK atmak zorundayım.

BuzzyRai

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Afedersiniz,Yanlış anlamayın,baltalama olarak görmeyin soru soruyorum. MMORPG mi Normal RPG mi buraya açtınız konuyu .

jungleasdas

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server gayet başarılı ama mapler sıfırlanmalı ayrıca başlangıçta elma vermek yerine daha doyurucu bir şey verilmeli ve ayrıca RPG mi yoksa MMORPG mi belirtilmemiş

Cparty

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Harika Bir Avatar Sunucusu Oluşturmuşsunuz Gerçekten Gönülden Başarılar Diliyorum :)
İnşallah Bir Gün Sunucunuz Full Çekme Şansına Sahip Olur Bide Daha ilgili ve olgun yetkili alımı yapın :)

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Harika Bir Avatar Sunucusu Oluşturmuşsunuz Gerçekten Gönülden Başarılar Diliyorum :)
İnşallah Bir Gün Sunucunuz Full Çekme Şansına Sahip Olur Bide Daha ilgili ve olgun yetkili alımı yapın :)
Merhaba önerileriniz ve iltifatlarınız için teşekkürler! Sizler bizimle olduğunuz sürece biz daha iyi olacağız!