-[Yeni]- EmekSurvival Efsanesi Tekrar Geri Döndü ! Hayatta Ne Kadar Kalabilirsin ? Gücünü Göster !

SkySurvival

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

SERVER IP : 5.62.126.89:10200
Yedek IP : Alan Adı Yakında alınacaktır.
SÜRÜM: 1.7.X

Küfür, Kesinlikle Yasaktır... Rehberlerimizin Hapishane Hakkı Var Ve Susturma (Mute)'leme hakları vardır
Adminlerden Eşya İstemek Kesinlikle Yasaktır...
Alım V.B Bilgileri Sizlere Adminlerimiz Veya Rehberler Bilgilendirecektir Sorup İnsanları Oyalamayınız...
Hile Kullanmak Cezasını Biliyorsunuz Zaten. hiç taviz vermeden bir süreliğine serverden uzaklaştırıyoruz

Serverimiz %100 Survival serverdir ve Günlük gelişen bir serverdir. Serverimizde Timber Mod İpeksi dokunuş kazma ile spawner alabilme Gibi birçok özellik aktif durumdadır Plugin Paketi özel yapılmıştır. Serverimizin birçok Kuralları Vardır Bu kuralları okumak için /rules komutu vardır. Serverimiz yamalar ile sürekli güncellenmektedir takas plugini çok yakında eklenecektir sunucumuzda para yoktur market yoktur !
.
GoldVip Özeklikleri: p1 Set 1 Adet Spawner seçme hakkı 2000 claim blogu hakkı 3 adet /sethome hakkı ve /kit goldvip komutu kullanabilme. EmeraldVip Özellikleri: p2 set 2 Adet Spawner Seçme Hakkı 4000 Claim blogu hakkı 5 Adet /sethome hakkı Ve /kit emeraldvip komutu kullanabilme.DiamondVip Özellikleri: p3 Set 3 adet Spawner hakkı 6000 Claim blogu hakkı 8 Adet /sethome hakkı /kit diamondvip komutu kullanabilme 1 Adet ipeksi dokunuş kazma alma hakkı Vip Fiyatları Şöyle : GoldVip 10 Tl EmeraldVip 20 Tl DiamondVip 30 Tl Unutmayın Arkadaşlar Server Survival mecburen özellikler böyle olmak zorunda :) Serverden Birkaç görüntü

5.62.126.89:10200

Son düzenleme:

SkySurvival

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
alımvar var evet[DOUBLEPOST=1422527083,1422462472][/DOUBLEPOST]güncel[DOUBLEPOST=1422738393][/DOUBLEPOST]güncel +

VforVenom

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tebrikler! Noob Bir Demir Setli Kestiğim İçin Ban ! Nick:Grumm Hack Yok Sadece Adamın arkasından gittim vurdum kaçtım vurdum kestim!
Açıkla:Ban Neden Ban

SkySurvival

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hilelere kesinlikle taviz vermiyoruz kusura bakma git başka serverde hile kullan milletin hakkını yeme

Eroş77

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba Ben Böyle Saygısızlık görmedim
Kuvvet 2 iksiri içmiştim kill kasiyordum adamlar bana vuruyor ben onlari kesiyordum Darklord Geldi Sonra
bana dediki tekata hilemisin lan dedi bende hayir abi dedim kuvvet 2 iksir ictim diyecektim banladi beni açarsan sevinirim kardeşim

SkySurvival

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kesinlikle hile kullananların banlarını açmıyoruz başkalarının hakkını yiyemessiniz bugün kullanan yarın yine kullanır.

Eroş77

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kardeşim Güç İksiri İçmiştim Sonrada Sen Geldin Dedinki tekata ban adam kesiyordum herkes hile dedi yeter ama saygısızlık

Sabahtan Beri oynuyorum Haksız Yere Banlandım Onca Emeğim Var

Aliasln

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sv ye 1 2 Kez Gırdım Pvp Cıkamdıgım Halde Banlanmısım ?

Eroş77

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sky Abi YA Lütfen Affet Kullanmıyorum yemin ederim

Kalerda

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yaptığı Çok Ayıp Kurucunun Sadece Fikir Belirttim Ve Küfür Edip Ban Attı...