Yeni Ekip Arkadaşları Arıyoruz

Sythel

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Alınacak Yetkililer
  1. Admin
  2. Moderator
  3. Rehber
  4. Diğer
Herkese merhabalar,

Uzun süredir planladığımız fakat iş ve sosyal yaşantımızdan dolayı yeterli vakti ayıramadığımız projemizde işleri daha hızlı yürütebilmek adına ekip üyelerimizi genişletme kararı almış bulunmaktayız. Sunucu şu an yapım aşamasındadır ve bu aşamada bize katkı sağlayabilecek yeni üyelere ihtiyacımız var. Öncelikle kendimi tanıtmak isterim.

Ekip Liderinizi Tanıyın

Her şeyden önemlisi; birlikte çalışacağınız ekip arkadaşlarınızı tanımalısınız ve daha da önemlisi eğer bu ekipte yer almak istiyorsanız ekibin liderini tanımalısınız. Kendimi kısaca tanıtmaya çalışacağım.

İsmim Doğukan, 23 yaşındayım ve Minecraft'ı 1.5.2 sürümünden bu yana oynuyorum. Minecraft ve diğer oyun platformlarında sunucu sahipliği ve yöneticilik görevlerinde bulundum. Sunucu ve ekip yönetimi konusunda yeterli tecrübeye sahip olduğumu düşünüyorum. Minecraft platformunda olgun davranan, ekip çalışmasına yatkın, saygılı ve yetenekli bir ekip oluşturmayı hedefliyorum.

Alımlar Hakkında Bilgilendirme

Alımlar için şu anlık yaş sınırı koymadık ancak ilerleyen süreçlerde ekibe katılım için yaş sınırı koymayı düşünüyoruz. Henüz yapım aşamasında olduğumuz için yaş sınırı kuralımızı esnetiyoruz, katılmak isteyen kişilerin olgun davranması bizler için yeterli olacaktır.

Detaylı görüşme için discord üzerinden iletişime geçmelisiniz.

Discord İletişim: Sythel#0101

Son düzenleme: